معرفی دانشگاه کونکوردیا ادمونتین Concordia University Of Edmonton با سایت آکادمیک

دانشگاه کونکوردیا ادمونتین Concordia University Of Edmonton

معرفی دانشگاه کونکوردیا ادمونتین Concordia University Of Edmonton با سایت آکادمیک

دانشگاه کونکوردیا ادمونتین یک دانشگاه بوتیک است، به قدری کوچک است که هر دانشجویی برای چشم انداز جهانی که لازم دارد به اندازه کافی بزرگ است. این دانشگاه مدارک تکمیلی در رشته های هنر، علوم و مدیریت پس از مدارک تحصیلی و سلامت محیطی، گواهی کارشناسی ارشد و دیپلم و مدارک ارشد ارائه می دهد.

دانشجویان دانشگاه CUE دانشگاه خود را از لحاظ کیفیت تدریس فوق العاده می داند و همچنین به عنوان یک موسسه بسیار با ارزش می دانند. تقریبا برای ۱۰۰ سال، دانشجویان با اعتقاد مشترک، علیرغم علایق متفاوت، جذابیت ها و برنامه های تحصیلی، که یک فرهنگ منحصر به فرد ایجاد کرده اند، با هم کنار می آیند. به عنوان یک جامعه گره خورده، با کلاس های سایز کوچک، مشارکت و تعامل با اساتید و همسالان را تشویق می نماید. CUE یک مکان جمع شده است_ مکان روح_ مهم نیست که هر فرد چه چیزی انجام می دهد. CUE با تکمیل وظیفه خود به عنوان یک دانشگاه به معنای واقعی، سعی در فارغ التحصیل کردن دانشجویان دارد که متفکران مستقل، رهبران اخلاقی و شهروندان برای منافع مشترک دارند.

تعهد کیفیت زندگی دانشجوی CUE فرصت های بزرگی برای روشن فکری دانشجویی، اجتماع و رشد فیزیکی را ارائه می دهد. در حالیکه جوامع دانشگاهی شامل درجات اولیه دانشجویی از منطقه پایتختی ادمونتون و حومه آلبرتا، شامل فراگیران نابغه می باشد، CUE به تمامی دانشجویان استان ها و حومه کانادا همچون از بیش از ۳۵ کشور مختلف از سراسر دنیا، خوش آمد می گوید. این تنوع دانشجو، همراه با فرصت هایی برای تحصیلات بین المللی با بیش از ۷۰ شریک دانشگاهی از سراسر دنیا باعث می شود CUE را به عنوان مهیج ترین مکان گردآوری برای تجربیات برجسته دانشگاهی بشناساند.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۲٫۴۲۲

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۱۹۸

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۳۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۲۱

منبع: دانشگاه کونکوردیا ادمونتین( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۷٫۲۲۶ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۳٫۷۳۴ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۱۰٫۸۷۵-۱۲٫۷۵۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱۶٫۵۷۵-۲۴٫۹۷۵ دلار

منبع: دانشگاه کونکوردیا ادمونتین. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰). هزینه برنامه فارغ التحصیلی برای دو ترم.

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش