معرفی دانشگاه کویین Queen`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه کویین Queen`s University

معرفی دانشگاه کویین Queen`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه کویین تجربه واقعی یک دانشگاه کانادایی را با برنامه های تکمیلی تاثیرگذار کارشناسی و کارشناسی ارشد در دوره هایی از هنر و علوم، مهندسی و علوم کاربردی، تجارت، علوم بهداشتی، آموزشی، علوم سیاسی و حقوق برای شما ارائه می دهد، این دانشگاه دارای بالاترین میزان فارغ التحصیلی در کشور است و پیشرو در تجربیات آموزشی دانشجویان است. بیش از ۹۰ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه کویین ظرف شش ماه پس از اخذ مدرک استخدام می شوند. این دانشگاه دارای بیش از ۲۵٫۰۰۰ دانشجو، استاد و محققان مشهور همچون برنده جایزه نوبل ۲۰۱۵ آرتور بی مک دونالد است، دانشگاه کویین یک پژوهش جامع و گسترده با نقاط قوت در فیزیک، تحقیقات سرطانی، ژئو مهندسی، تجزیه تحلیل داده، مطالعات نظارتی، تحقیقات بهداشت روان و حفاظت هنر را ارائه می دهد. دانشگاه کویین عضو گروه U15 دانشگاه های برتر تحقیقاتی کانادا است و از نظر بودجه تحقیق، شدت و تاثیرگذاری در برترین رتبه ها قرار داده است.

دانشگاه کویین متعهد به حمایت از یک محیط دانشگاهی متنوع، فراگیر و عادلانه است و طیف وسیعی از برنامه های برجسته، دانشجویان نمونه از سراسر کانادا و جهان را جذب می نماید. دانشگاه کویین اقامت فضای زندگی برای تمامی دانشجویان سال اولی خود را ضمانت می دهد و تمامی فارغ التحصیلان بخشی از شبکه مشهور و برجسته فارغ التحصیلان دانشگاه می شوند.

دانشگاه کویین در سواحل دریاچه اونتاریو در کینگستون کانادا قرار دارد، شهری با ظرفیت ۱۲۰٫۰۰۰ نفر و در فاصله ی چند ساعتی از اوتاوا، مونترال و تورنتو است. پردیس های دانشگاه در سال ۱۸۴۱ تاسیس گردید، و دارای مجموعه ای از بناهای سنگ آهک و همچنین امکانات پیشرفته و معاصر مانند میچل هال است، که مرکز جدید دانشگاه های نوآوری و سلامتی است.

دانشگاه کویین با ادغام قدرتمند در تحقیق، تدریس، زندگی و آموزش، هر دانشجویی را در مقابل موفقیت توانمند ساخته، آنها را تأسیس کرده تا تأثیر ماندگار بر جهان داشته باشند.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۱٫۴۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۵٫۰۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۳۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۸۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۰۸۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۵٫۷۷۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۳۹٫۰۹۸-۴۶٫۱۹۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۲٫۹۲۷ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در علوم هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش