معرفی دانشگاه کینگ The King`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه کینگ The King`s University

معرفی دانشگاه کینگ The King`s University با سایت آکادمیک

دانشگاه مسیحیان ادمونتین در سال ۱۹۷۹ تاسیس گردید، دانشگاه کینگ هشت هکتار از اراضی را اشغال نموده و شامل آزمایشگاه های علوم طبیعی و علمی، مرکز تحقیقات مولکولی، استودیوهای هنرهای زیبایی، سالن اجرا، تئاتر درام صندلی نرم، امکانات ورزشی و فضاهای غیرقابل شمارشی دانشجویی می باشد.

دانشگاه کینگ برنامه های کارشناسی معتبر در هنرها، تجارت، علوم انسانی، موسیقی، علوم طبیعی و کاربردی و علوم اجتماعی و همچنین برنامه های کارشناسی آموزشی پس از مدرک در دوره های ابتدایی و راهنمایی ارائه می دهد. مدرسه تجاری لیدر براساس محتوای مسیحی آموزش تجارت تمرکز دارد. اهداف هر برنامه در فرم دهی شهروندان جهانی و دانشجویان فارغ التحصیل با دانش و درک لازم برای موفقیت در تغییر جهان را دارد.

آموزش در دانشگاه کینگ در جامعه معتبر و ایمان روی می دهد که بینش دانشجویان نسبت به دنیا و جایگاهشان در آن را به چالش برمی انگیزد.

تحقیقات آموزشی کارشناسی ارشد شامل انتشارات مشترک، خواه در آزمایشگاه، زمین یا تحقیق ادبی باشد، بخش قوی دانشگاه است.

دانشجویانی که در دانشگاه کینگ حضور می رسانند می توانند منتظر ادغام ایمان با تحقیقات و دانشگاهیان کلاس جهانی و تشکیل دوستی های طولانی در یک جامعه گره خورده باشند.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی)    ۸۱۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۴۰

منبع: دانشگاه کینگ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی: ۱۳٫۰۸۲ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۷٫۰۸۲ دلار

منبع: دانشگاه کینگ. هزینه برای برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

محیط دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش