معرفی دانشگاه گولف University Of Guelph با سایت آکادمیک

دانشگاه گولف University Of Guelph

معرفی دانشگاه گولف University Of Guelph با سایت آکادمیک

دانشگاه گولف به عنوان یکی از دانشگاه های جامعه رهبری کانادا است، این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده و دانشجو محور، با پردیس هایی در هر دو مراکز شهری و جوامع روستایی است. این دانشگاه برای برتری در هنر و علوم و برای تعهداتش در توسعه متفکران استثنایی و اشتغال شهروندان شهرت دارد.

در هفت دانشکده این دانشگاه، فعالیت های لازم و خلاقانه در فیزیک و علوم زندگی، تجارت، هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، مهندسی و کشاورزی و علوم گیاهی را ارتقاء می دهد.

دانشگاه در بین دانشگاه های برتر کانادا برای هر دو شدت و نوآوری تحقیق رتبه گرفته است و رابطه قوی ای با صنعت، دولت و جوامع دارد. دانشگاه گولف “دانشگاه مواد غذایی” کانادا است، که تحقیقات مربوط به مواد غذایی کشاورزی را شامل می شود و تمام دانشکده ها و برنامه ها را در برمی گیرد و نوآوری هایی را ایجاد می کند که زندگی را برای بیش از ۱۵۰ سال توسعه داده است. دانشگاه برای زیبایی، امنیت پردیس ها و خوش آمدگویی و فرهنگ غنی شناخته شده است. زندگی و محیط آموزشی، اکتشافات و اشتراک گذاری ایده های جدید را تحسین می کند. اعضاء دانشکده برنده جایزه فرصت های تحقیق در آزمایشگاه ها، استودیوهای هنری و کتابخانه ها و در زمینه ها را فراهم می آورد.

پردیس رجیت تان دانشگاه گولف در جنوب غربی اونتاریو در زمینه کشاورزی کاربردی، علوم حیوانی و علوم محیط زیست پیشرو است. دانشگاه گولف هامبر، شریک موسسه فناوری دانشکده هامبر و آموزش پیشرفته، ترکیبی منحصر به فرد از یادگیری نظری و کاربردی را فراهم می آورد.

دانشگاه گولف طیف غنی از برنامه های آموزشی تجربی که شامل ترم های خارج از کشور، محل های همکاری و کمک های پژوهشی کارشناسی ارشد است را ارائه میدهد. این دانشگاه حالت های یادگیری و روش های تدریسی که برنده جایزه برنامه های آموزشی الکترونیکی است، را دارد.

با تمرکز بر کلیه دانشجویان، دانشگاه گولف به فارغ التحصیلان خود ابزارها و مهارت های پیشبرد زندگی در دنیای قابل تغییر را ارائه می دهد.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۲۴٫۲۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۲٫۸۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۳٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۲۱۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۵٫۸۹۳-۶٫۰۹۱ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۴٫۵۸۷-۴٫۹۹۳ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی بین ۹٫۷۳۰-۲۴٫۳۰۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۵٫۶۵۰-۱۴٫۵۰۱دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. در خارج از محیط دانشگاه
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش