معرفی دانشگاه یادبود نیوفاندلند Memorial University Of Newfoundland با سایت آکادمیک

دانشگاه یادبود نیوفاندلند Memorial University Of Newfoundland

معرفی دانشگاه یادبود نیوفاندلند Memorial University Of Newfoundland با سایت آکادمیک

دانشگاه یادبود نیوفاندلند، دانشگاه جامع برتر اقیانوس اطلس و تنها دانشگاه در نیوفاندلند و لابرادو است. این دانشگاه برنامه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد یک مجموعه گسترده در هنر، علوم، آموزش، محیط زیست و پایدار، هنرهای زیبا، پزشکی، مهندسی و علوم پایه، تجارت، موسیقی، مطالعات دریایی، تکنولوژی و ابزار دقیق دریایی، سینتیک انسانی و عکس العمل، پرستاری، داروخانه و کار اجتماعی ارائه می دهد. محققان دانشگاهی بیش از ۵۰ درصد از تمامی تحقیقات و پیشبردها را در استان اجرا می نمایند.

دانشگاه یادبود چندین پردیس منحصر به فرد دارد. دانشجویان در پردیس اصلی سنت جان از برنامه های متنوع گسترده و امکانات ایالت هنری بهره می برند که شامل یکی از بهترین سیستم های کتاب خانه ای در کانادا است. جدید ترین پردیس یادبود، پردیس سیگنال هیل، بر موضوعات با ارتباط با متخصصین و ایده های دانشجویان یادبود، دانشکده/کالج، کارمندان و مردم و سازمان های نیوفوندلند و لابرادور در قرن ۲۱ تمرکز دارد.

در کناره ی اقیانوس اطلس در سنت جان، موسسه دریایی یکی از مهمترین مراکز آموزش دریایی و تحقیقات کاربردی در جهان است. دانشجویان از بین چندین برنامه صنعت محور اعم از گواهی ها تا مدارک کارشناسی میتوانند انتخاب نمایند.

در پردیس کوچک اما دیدنی گرینفال در کورنر بروک، هنرمندان و دانشجویان هنرهای زیبا از این مناظر دیدنی و فرهنگ منطقه الهام می گیرند، در حالیکه محققان و دانشجویان علوم سعی در حمایت از شگفتی طبیعی دارند.

یک پردیس در هارلو، انگلیس، به دانشجویان اجازه می دهد تا اجزاء بین المللی برنامه های انتخابی خود را تکمیل نمایند.

ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۱۲٫۴۷۹

تمام وقت (کارشناسی ارشد)  ۲٫۹۸۳

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۸۲۹

نیمه وقت (کارشناسی ارشد)  ۱٫۲۲۵

منبع: مجمع دانشگاه های اطلس ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۲٫۵۵۰-۳٫۳۳۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۱٫۹۰۵-۳٫۷۱۷ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۱٫۴۶۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۳٫۲۲۲-۴٫۸۳۳ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه برای تمامی برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی ( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط دانشگاه
  2. خارج از محیط دانشگاه
, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش