معرفی دانشگاه یورک York University با سایت آکادمیک

دانشگاه یورک York University

معرفی دانشگاه یورک York University با سایت آکادمیک

دانشگاه یورک یک دانشگاه جامع و جامع محور است که یک جامعه نگاری جامع از دسترسی دانشجویان به محیط آموزشی فشرده تحقیقاتی با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد. دانشگاه یورک شیوه های جدید تفکر را که با تعالی آموزش و پژوهش است، به نتیجه می رساند. دانشجویان از طریق برنامه های متقابل نظامی، طراحی خلاقانه دوره، تجربیات متنوع آموزشی و یک محیط حمایتی جامعه، تحصیلاتی که برای خلق ایده های بزرگ نیاز دارند را کسب می نمایند، که بر دنیا تاثیر می گذارد. این دانشگاه در سال ۱۹۵۹ تاسیس گردید و در تورنتو واقع شده است، دانشگاه یورک سومین دانشگاه بزرگ کانادا، با قشری متشکل از ۵۲٫۰۰۰ دانشجو، ۷۰۰۰ هیات علمی و بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ فارغ التحصیل است.

دانشگاه یورک طیف وسیعی از بیش از ۵٫۰۰۰ دوره و برنامه را ارائه می دهد که شامل تمام وقت و نیمه وقت، کارشناسی و کارشناسی ارشد و مطالعات تکمیلی است. این دانشگاه دارای دو پردیس است، دانشگاه یورک دارای دانشکده برتر تجاری شولیچ، دانشکده حقوق بین الملل مشهور کانادا اسگود، دانشکده برتر کینسیولوژی و علوم بهداشتی کانادا و پردیس گلدنون، مرکز تعالی زبان فرانسه و آموزش دو زبانه مقطع فوق را به ارائه می دهد. دانشگاه یورک همچنین از طریق مرکز MBA شولیچ حیدرآباد، هند و پردیس اکو در لاس نوبس، کاستاریکا حضور بین المللی دارد.

دانشگاه یورک یک دانشگاه تحقیقاتی فشرده بین المللی شناخته شده با بیش از ۳۰۰ مشارکت دانشگاهی برجسته در دنیا دارد. محققان این دانشگاه، همکاران خود را در دیگر موسسات، سازمان های غیر دولتی، در صنعت و در گروه های جامعه (در سطوح محلی، ملی و بین المللی) درگیر می نماید تا اطمینان حاصل نمایند که کارشان با جهانیان مرتبط است. دانشگاه یورک مفتخر است به رهبر بودن در بسیاری از نواحی از جمله سرمایه گذاری، چشم انداز زیست شناختی و محاسبات، دیابت، بازی و شیوه های مصرف کننده است. (SciVal، ۲۰۱۸)

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۴۲٫۹۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۴٫۵۰۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۶٫۶۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱٫۶۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۱۱۸ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۲٫۸۷۱ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۸٫۶۳۳ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۲٫۵۰۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط داخل و خارج دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش