معرفی دانشگاه NSCAD University با سایت آکادمیک

دانشگاه NSCAD University

معرفی دانشگاه NSCAD University  با سایت آکادمیک

دانشجویان دانشگاه NSCAD ( دانشکده هنر و طراحی نوا اسکوشیا) در حال شکل گیری هنر، طراحی و کاردستی از سال ۱۸۸۷ در کانادا می باشند. با یک رویکرد آموزشی که شامل ادغام استراتژیک هنری، فرهنگی و اشتغالی جامعه است، دانشجویان در آموزش و تحقیقات محیطی شکوفا می شوند که به برابری، تنوع، گنجایش و تعالی دانشگاهی متعهد هستند.

دانشگاه NSCAD واقع در مرکز شهر تاریخی هالیفاکس، به دانشجویان دسترسی استثنایی به تجهیزات و امکانات را ارائه می دهد و به دلیل تعالی در آمادگی دانشجویان برای آینده در صنایع خلاق، شهرت جهانی دارد. دانشکده و فارغ التحصیلان دانشگاه NSCAD نماینده برخی از متصدیان، بسیار مورد توجه طراحان، صنعتگران، فیلمسازان، هنرمندان، مربیان و کارآفرینان کانادا می باشند. ارتباط نزدیک بین دانشجویان، دانشکده و فارغ التحصیلان را به گفتگو و همکاری حیاتی و نوآوری دعوت می نماید.

سه برنامه کارشناسی NSCAD، لیسانس هنر، کارشناسی طراحی هنرهای زیبا، شامل میزبانی نوجوانان و بزرگسالان از جمله انیمیشن، رسانه های هنری، طراحی جواهرات و فلزکاری، مطالعات بومی، منسوجات و مد است. لیسانس هنرهای زیبا، لیسانس طراحی و لیسانس هنر در آموزش هنر برنامه های کارشناسی ارشد بسیار رقابتی است. علاوه بر آن، NSCAD سه برنامه پیش کارشناسی در هنرهای بصری و طراحی ارائه می دهد.

دستورالعمل کار دانشگاه NSCAD برای تحقیقات در نشان دادن رهبری در ادبیات بصری و فرهنگی، پایداری و سازگاری، اکتشاف مواد و هنر و آموزش طراحی و آموزش است. قدرت ما در توانایی ما در ساخت چیزها است، ضمن اینکه مهارت های خود را به کار میگیریم تا از روش های تفکر هنری، خلاق و طراحی در بیان مسئله و حل مسئله استفاده نماییم. محققان NSCAD این موارد را بررسی می نمایند و بسیار مهمتر آنکه، روابط بین مواد، روندها و سازنده را همچون قوانین حیاتی که آنها در فرهنگ جهانی به اجرا در آورده اند را مورد سوال قرار می دهند. در سال های اخیر، دانشگاه NSCAD دارای سه کرسی تحقیقاتی کانادا است.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۷۲۸

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۶۱

نیمه وقت (کارشناسی) ۱۴۶

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۵

منبع: انجمن دانشگاه های آتلانتیک ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی بین ۷٫۶۵۷-۸٫۹۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد بین ۷٫۷۱۷-۹٫۰۰۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۱۹٫۷۴۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۹٫۹۲۰ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر و علوم انسانی.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

در محیط داخل و خارج دانشگاه

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش