معرفی دانشگاه OCAD university  با سایت آکادمیک

دانشگاه OCAD university

معرفی دانشگاه OCAD university  با سایت آکادمیک

دانشگاه OCAD از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه هنر، طراحی و رسانه در کانادا است. این دانشگاه از سال ۱۸۷۶ آموزش استودیو محور ارائه می دهد، همچنین برنامه های ویژه این دانشگاه الهام بخش دانشجویان، دانشکده/ کالج و فارغ التحصیلان در فراتر کردن مرزهای هنر، طراحی و کارآموزی است. دانشگاه OCAD هنر، طراحی و دانش دیجیتالی را با علوم اجتماعی، علوم انسانی  و علوم ادغام می نماید تا ۱۸ مدرک کارشناسی و ۷ مدرک کارشناسی ارشد، یک استودیوی آموزش اجرایی و برنامه های تحقیقاتی حیاتی را ارائه می دهد.

این دانشگاه در مرکز شهر تورنتو واقع شده، بزرگترین مرکز طراحی، فرهنگی و تجاری کانادا و یکی از شهرهای چند فرهنگی دنیا است، دانشگاه از زندگی پرجنب و جوش، رویدادهای خاص ارائه شده، سخنرانی و کنفرانس، برنامه های ملاقات هنرمندان و سالن های نمایش بیشمار حمایت می کند.

دانشجویان اصالتا از بیش از ۵۰ کشور هستند. آنها از تنوع، یکی از آموزش های محیطی دستی و دانشکده پویا که شامل هنر رهبری، طراحی و متخصصان و محققان رسانه دیجیتالی است، لذت می برند.

دانشگاه OCAD راه های غنی و متنوع را که تحقیقات هنر و طراحی به گسترش دانش کمک می نماید، مورد بررسی قرار می دهد. چگونگی تحقیقات کاربرد محوری و رهبر محوری منجر شده است که مشارکت های مؤثر و تأثیرگذار در حوزه های دانشگاهی، عمومی و جامعه ایجاد شود.

کاتالیزور تصویرسازی در دانشگاه OCAD از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه OCAD پشتیبانی و گسترش می یابد. این برنامه از مربیگری مناسب و پشتیبانی پیش نهفتگی برای نسل بعدی کارآفرینان خلاق متنوع و نوآور را حمایت می نماید.

مرکز هنرمندان و طراحان در حال ظهور تعهد به حمایت از پیشبردهای شغلی اولیه تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان را دارد. تیم این مرکز برنامه و خدمات خاصی را ارائه می دهد که افراد را به فرصت های معنادار، جوامع پزشکان ، منابع ساخت مهارت ها و تجربیات آموزشی تسهیل شده متصل می نماید.

 ثبت نام دانشجو با سایت آکادمیک

تمام وقت (کارشناسی) ۳٫۴۰۰

تمام وقت (کارشناسی ارشد) ۲۲۰

نیمه وقت (کارشناسی) ۱٫۱۰۰

نیمه وقت (کارشناسی ارشد) ۱۰۰

منبع: شورای دانشگاه های اونتاریو ( ثبت نام اولیه پاییز ۲۰۱۹)

هزینه آموزش از دید سایت آکادمیک

دانشجویان کانادایی :

هزینه دوره های کارشناسی ۶٫۰۵۲ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۱۶٫۶۷۰ دلار

دانشجویان بین المللی:

هزینه دوره های کارشناسی ۲۴٫۰۶۰ دلار

هزینه دوره های کارشناسی ارشد ۳۰٫۷۶۲ دلار

منبع: آمار کانادا. هزینه های برنامه های عمومی در هنر.( ۲۰۱۹-۲۰).

نکته: علاوه بر هزینه آموزش، دانشگاه ها اصولا هزینه های عمومی برای کالاها و خدمات ارائه شده به دانشجویان را نیز دریافت می نمایند. این موارد شامل مجمع دانشجویی، ورزش و سلامت می باشد. این هزینه های اضافی بطور گسترده ای دانشگاه به دانشگاه و دانشجو به دانشجو متفاوت می باشد و می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار باشد. برای جزئیات بیشتر سایت دانشگاه را بررسی نمایید.

اقامت

  1. در محیط داخل دانشگاه
  2. خوابگاه های داخل محیط دانشگاه در دسترس نیستند
, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش