معرفی راهنمای ویزای تحصیلی سنگاپور با سایت آکادمیک

ویزای تحصیلی سنگاپور

معرفی راهنمای ویزای تحصیلی سنگاپور با سایت آکادمیک

توضیحات ویزا با آکادمیک

پس از دریافت نامه پیشنهادی از سوی موسسات مورد نظر در دوره خاص، دانشجویان لازم دارند برای ورودیه دانشجویی به سنگاپور درخواست بدهند. موسسات در سنگاپور، ورودیه دانشجویان سنگاپوری را برای درخواست هند، از جانب دانشجویان به مقامات بررسی و مهاجرت سنگاپور (ICA) پرونده سازی می کنند. متقاضیان با سیستم ورودیه دانشجویی درخواست آنلاین و ثبت نام (SOLAR) تایید می نمایند. متقاضیان جدید برای ورودیه دانشجویی باید حداقل یک ماه ولی نباید بیشتر از دو ماه پیش از شروع دوره اقدام نمایند.

هزینه های ویزا با آکادمیک

هزینه روند: هزینه روند ۳۰ دلاری معادل (۱۵۳۸ Rs) برای هر درخواست ارسال شده به ICA الزامی است. هزینه غیر قابل بازپرداخت است. برای اثبات، براساس SOLAR، شما ملزم به پرداخت با اعتبار/ کارت اعتباری یا بانک اینترنتی می باشید.

هزینه صدور با آکادمیک

هزینه صدور ۶۰ دلاری که معادل (۳۰۷۶ Rs) هزینه ای است که برای ورودیه دانشجویی صادر میشود و ۳۰ دلار بابت هزینه ی ویزای چندین ورود می باشد. هزینه زمانی قابل پرداخت است که متقاضی موفق به تکمیل فرمالیته های ورودیه دانشجویی شده باشد.

مدارک:

برای روند درخواست مدارک زیر الزامی است:

 1. گذرنامه ی معتبر : گذرنامه ی شما باید حداقل دارای ۳ ماه اعتبار از زمان ورود اقامت در سنگاپور داشته باشد.
 2. تکمیل فرم های درخواست ویزای دانشجویی- فرم ICA 16 و V36
 3. رسید پرداخت هزینه ی درخواست، شما باید ۳۰ دلار پرداخت کنید که معادل ۱۵۳۸ Rs می باشد. هزینه ی صدور ۶۰ دلاری که معادل ۳۰۷۶ Rs است، باید زمانیکه ورودیه دانشجویی ارائه و صادر شد پرداخت گردد.
 4. نامه پیشنهادی- باید پیشنهادی از یکی از مکان ها از موسسه یا دانشگاه سنگاپور داشته باشید. فرم ها پس از پرداخت شهریه صادر میگردد.
 5. دو قطعه عکس گذرنامه ای (در صورت داشتن)
 6. تمکن مالی- استطاعت مالی باید نشان داده شود= هزینه شهریه+ ۸۴۰۰ دلار
 7. پرینت گردش حساب بانکی (در صورت لزوم)
 8. نامه پذیرش وام بانکی (در صورت لزوم)
 9. ریزه نمرات، دیپلم، مدرک یا گواهی تحصیلی مدارس
 10. نمرات آزمونی که برای دانشگاه الزامی است مانند تافل، GRE یا GMAT
 11. چگونگی پرداخت تحصیلات، زندگی و هزینه های مسافرت

نکته: مدارک اضافی الزامی خواهد بود. در طی مصاحبه شخصی، مدارک اضافی از سوی مصاحبه گر درخواست می شود. این مدارک شامل گواهی دانشگاهی و تمکن مالی است.

همچنین، در مورد ویزای دانشجویی تحصیلی در خارج و ویزای دانشجویی برای مقاصد تحصیل بین المللی معروف مطالعه نمایید.

چگونه درخواست دهیم

درخواست های جدید برای ورودی دانشجویان باید حداقل یک ماه پیش از شروع دوره اقدام گردد. متقاضیان باید از طریق سیستم درخواست آنلاین ورودی دانشجوی و ثبت نام (SOLAR) اقدام نمایند.

 1. درخواست ثبت نام از سوی موسسات آموزش عالیه (IHL)

پیش از اینکه دانشجوی خارجی اقدام به ارسال درخواست از طریق سیستم SOLAR ورودیه دانشجویی کند، کالج باید نخست براساس سیستم SOLAR مطابق با اطلاعات زیر دانشجو را ثبت نام کند:

 1. نام، تاریخ تولد، جنسیت و ملیت دانشجویی
 2. جزئیات دوره، شروع ترم و تاریخ پایان دوره
 3. شماره منبع درخواست SOLAR
 4. تکمیل فرم الکتریکی ۱۶ از سوی دانشجویان

وقتی که کالج توانست با موفقیت دانشجو را ثبت نام کند، دانشجو باید در سیستم SOLAR فرم الکتریکی ۱۶ را تکمیل نماید. متقاضیان باید اطلاعات زیر را پیش از ورود به SOLAR در دست داشته باشند.

 1. اعلامیه ثبت نام با اطلاعات ورودیه از سوی دانشگاه مهیا می شود.
 2. جزئیات گذرنامه ( شماره گذرنامه، تاریخ انقضا و غیره)
 3. آدرس سنگاپور و جزئیات مخاطب ( اگر دردسترس نیست، آدرس مدرسه ثبت نام شده را ارائه دهید)
 4. آدرس ایمیل متقاضی
 5. یک قطعه عکس گذرنامه اخیر

پس از تاییدیه فرم الکتریکی ۱۶ از طریق سیستم SOLAR، دانشجویان باید کپی فرم الکتریکی را برای تاییدیه واحد ورودیه دانشجویی، ICA برای تکمیل روند فرمالیته صدور ورودیه دانشجویی ارسال نمایند.

بستگان

همسر و فرزندان دانشجویان دوره تحقیقاتی فارغ التحصیل تمام وقت میتوانند از دانشگاه برای ورودیه ملاقات اجتماعی برای اقامت در سنگاپور دریافت نمایند. دانشجویان فارغ التحصیل باید از طریق سفارت سنگاپور، ویزای ورود همسر و فرزندان را درخواست دهند. به محض ورود همسر یا فرزندان به سنگاپور، به آنها ویزای ورود ملاقات اجتماعی ۴ هفته ای در فرودگاه داده می شود.

اطلاعات اضافی

شما میتوانید تا ۱۶ ساعت در هفته به صورت پاره وقت کار کنید. مجوز کار برای آن دسته از متقاضیانی که میخواهند در طی تعطیلات کار کنند مشمول نمی گردد، درحالیکه آنها می توانند به صورت تمام وقت بدون سختگیری ویزا مشغول به کار باشند.

پس از اتمام برنامه مدرک، دانشجویان بین المللی میتوانند یک درخواست برای ورودیه ملاقات یکساله به ICA ( مهاجرت ومقامات بررسی امتیازات سنگاپور) ارائه دهند، اگر آنها در پی اخذ فرصتهای استخدام در سنگاپور هستند. این امر از طریق e-VP به صورت آنلاین صورت میگیرد.

کجا اقدام نماییم

کمیسیون عالی سنگاپور، دهلی نو

چانکری N-88، پانگشیت پارک

دهلی نو ۱۱۰۰۱۷

تلفن: +۹۱ ۱۱ ۴۱۰۱۹۸۰۱/ +۹۱ ۱۱ ۴۱۰۱۹۸۰۴/ +۹۱ ۱۱ ۴۱۰۱۹۸۱۸

مشاور سنگاپور، چین ناوی

۱۷-A جاده شمالی بوگ

چین ناوی ۶۰۰۰۱۷

تلفن: +۹۱ ۴۴ ۲۸۱۵ ۸۲۰۷/ + ۹۱ ۴۴ ۲۸۱۵ ۸۲۰۸

مشاور سنگاپور، بمبئی

مشاور۱۰۱، طبقه ۱۰، خیابان میکر چمبر ۵، ۲۲۲، جاده جامنالا باجاج، بمبئی ۴۰۰-۰۲۱

تلفن: +۹۱ ۲۲ ۲۲۰۴ ۳۲۰۵/ +۹۱ ۲۲ ۲۲۰۴ ۳۲۰۹

بورس های تحصیلی در سنگاپور

سنگاپور به عنوان آخرین شرکت کننده در صنایع آموزشی بین المللی ظاهر شده است و در طی یک دوره ی کوتاه، شهرتی را برای خودش در این حکمرانی بدست آورده است. برای جذب دانشجویان بین المللی بیشتر، برخی از دانشگاه های دولتی و غیر دولتی بورس های متنوعی را پیشنهاد می دهند. علاوه بر این، دانشجویان میتوانند از بورس های زیادی از سوی سازمان ها و دولت های مختلف بهره ببرند. ما در اینجا لیستی از برخی از معروفترین بورس ها برای تحصیلات عالیه در سنگاپور در اختیار شما قرار داده ایم.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش