معرفی طرح پرستاران خانگی در کانادا با سایت آکادمیک

طرح پرستاران خانگی در کانادا

معرفی طرح پرستاران خانگی در کانادا با سایت آکادمیک

برای سهولت اخذ اقامت دائم پرستاران خانگی در کشور کانادا دولت فدرال برنامه آزمایشی جدیدی را شروع کرده است. در طرح جدید اعلام شده دولت فدرال برای کمک به پرستاران خانگی خارجی که خواستار دریافت اقامت دائم کانادا هستند دو برنامه جدید شروع بکار کرده است.

از روز سه شنبه برنامه های Home Support Worker و The Home Child Care Provider به اجرا در خواهند آمد و جایگزین برنامه های آزمایشی Caring for Children و Caring for People with High Medical Needs خواهند شد.

مامور فدرال آمارجیت سوهی بیان کرد که از این به بعد تمهیداتی واقع خواهد شد تا پرستاران خانگی پیش از آغاز به کار در کشور کانادا بتوانند برای اخذ اقامت دائم اقداماتی را انجام دهند.

وی در ادامه بیان کرد: ” مزایای این تمهیدات در این است که پرستارانی که به کشور کانادا می آیند به خوبی می دانند که تجربه کافی را کسب کرده اند و همچنین اطمینان دارند که مسیرشان برای اخذ اقامت دائم هموار خواهد بود. در صورتی که شرایط مشخص نباشد ایجاد نگرانی می شود بنابراین دولت فدرال این اطمینان را به شما می دهد که این اشخاص در محیط راحت کار  خواهند نمود”.

این برنامه ها هریک دارای ۲۷۵۰ سهمیه می باشند که در مجموع به ۵٫۵۰۰ مورد در سال به علاوه همسر و فرزندان این افراد خواهد رسید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش