معرفی مجوز تحصیل از دیدگاه آکادمیک

مجوز تحصیل

معرفی مجوز تحصیل از دیدگاه آکادمیک

آکادمیک اذعان می دارد مهمترین موردی که علاوه بر ورود به برنامه خود دارید، کسب مجوز تحصیل می باشد. علاوه بر دیگر موقعیت های ویژه، شما مستلزم اخذ مجوز تحصیل برای تحصیل در کانادا هستید. برای کسب درخواست مجوز خود باید از سوی مدرسه، دانشکده دانشگاه یا دیگر موسسات آموزشی در کانادا مورد پذیرش قرار گیرید، و باید قادر به اثبات باشید که:

  1. شما بودجه کافی برای پوشش شهریه، هزینه های زندگی، حمل و نقل و دیگر هزینه های در حین زندگی در کانادا را داشته باشید. ( صورت حساب بانکی، تاییدیه بورسیه تحصیلی، صورت حساب های بانکی والدین و غیره)
  2. شما یک شهروند متعهد قانونی هستید و سابقه کیفری ندارید. ( پلیس از کشور محل اقامت شما استعلام میگیرد)
  3. شما از سلامتی کامل بهره می برید. ( سوابق پزشکی)
  4. شما پس از اتمام تحصیل کانادا را ترک خواهید نمود.

آکادمیک متذکر می شود که تا حد امکان از مجوز خود استفاده نمایید. اگر بدون مجوز تحصیل وارد کانادا شدید، شما مجاز به وارد شدن به خاک کانادا نخواهید بود. عاقلانه تر آن است که با وب سایت مهاجرتی کانادا مشورت نمایید، در صورت بروز هرگونه تغییری در قانون یا دیگر مواردی که پیش از ورود به کانادا باید در نظر بگیرید.

زمانیکه برای مجوز تحصیل خود اقدام می نمایید، از شما مدارکی دال بر اثبات داشتن حمایت مالی، همچون حمایت والدین، پشتیبانی شرکت یا دیگر فرم های مالی که شامل بورس های تحصیلی است که شماری از دانشجویان بین المللی از آن به عنوان پرداخت هزینه های آموزشی خود استفاده می نمایند. در کل، باید پیش از درخواست اجازه خود، تاییدیه بودجه خود را تایید نمایید، در صورتی که تمایل به رد شدن به دلیل کمبود بودجه ندارید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش