معرفی کار پس از تحصیل در کانادا با سایت آکادمیک

کار پس از تحصیل در کانادا

معرفی کار پس از تحصیل در کانادا با سایت آکادمیک

اگر زمان شما به عنوان یک دانشجو در کانادا، به شما طعمی از کیک تارت کره ای، پوتین و زندگی خوب را می بخشد، ممکن است که بخواهید برای کار  کردن در اینجا بمانید. اگر اینکار را انجام دهید، میخواهسم مطمئن شویم که از تحصیلات خود با کار در بخش و شغلی که دوستش دارید، بهره برده اید.

بله، می توانید پس از تحصیل در کانادا مشغول به کار شوید. سه راه برای به تحقق رسیدن این آرزو وجود دارد:

  1. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی
  2. اکسپرس انتری
  3. برنامه نامزدی استانی

معرفی مجوز کار پس از فارغ التحصیلی با سایت آکادمیک

این برنامه دولتی کانادا به دانشجویانی که از مدارس دوره متوسطه فارغ التحصیل شده اند، اجازه می دهد تا تجربه کار با ارزشی را در کانادا کسب نمایند. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی بصورت موقت است.

تجربه کار کانادایی که از طریق مجوز کار پس از فارغ التحصیلی بدست می آید، می تواند برای واجد شرایط شدن در اقامت دائم در کانادا از طریق اکسپرس انتری به شما کمک کند.

اطلاعات بیشتری در خصوص اقامت در کانادا پس از فارغ التحصیلی و درخواست برای مجوز کار کسب نمایید.

معرفی اکسپرس انتری با سایت آکادمیک

اکسپرس انتری نخستین گام برای اکثر افرادی که آرزو دارند به صورت موقت به عنوان نیروی کار ماهر به کانادا مهاجرت کنند است. پس از اینکه در کانادا تحصیل و کار کردید، پروفایل آنلاینی را تکمیل کنید تا متوجه شوید که اگر تحصیلات، مهارت، تجربه کار و توانایی زبانی دارید می توانید متقاضی شوید. دولت فدرال از متقاضیان برتر دعوت می کند تا برای اقامت دائم درخواست بدهند.

معرفی برنامه نامزدی استانی با سایت آکادمیک

تقریبا تمامی استان های کانادا و نواحی آن می توانند افراد را برای مهاجرت به کانادا نامزد کند.

به عنوان دانشجوی بین المللی که از دانشکده و دانشگاه کانادایی فارغ التحصیل شده اند، این بنیاد و آموزش را دارند که به طور بالقوه می توانند یک حرفه را در استان یا ناحیه ای که می خواهید زندگی کنید، را شروع کنید.

, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش