معرفی کشورهای مهاجرپذیر با سایت آکادمیک

کشورهای مهاجرپذیر

معرفی کشورهای مهاجرپذیر با سایت آکادمیک

چه چیزی باعث می شود یک کشور صلاحیت مهاجرپذیری داشته باشد؟ مجوز کار انعطاف پذیر، دسترسی راحت به قوانین ویزای مشاغل و خدمات و استقبال محیط، موارد کمی برای شروع می باشد.  با مهاجرت، قوانین ویزا و مجوز کار در همه جا سخت تر شده است، به روز ماندن در مورد فرصت های شغلی پس از تحصیل در کشورهای خارجی بسیار سخت است. ما برا خوانندگان خود، لیست کاملی از کشورهایی که بهترین فرصت های شغلی پس از تحصیل را در کشورهای مختلف ارائه میدهد، قرار داده ایم.

ویزای کار پس از تحصیل با سایت آکادمیک

به سادگی بگوییم، ویزای کار پس از تحصیل مدت زمانی است که دانشجو مجاز به ماندن پس از فارغ التحصیلی یا پس از فارغ التحصیلی در جستجوی شغل مربوط به رشته تحصیلی خود است. کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در مورد تهیه چنین ویزای کار پس از تحصیل دارند. درحالیکه برخی از کشورها در مورد مجوز ماندن دانشجویان پس از تحصیل و کار کردن آنان در کنار مردم محلی نسبتا ملایم هستند، برخی از کشورها در مورد به اشتراک گذاشتن تمامیت بازار کارشان بسیار سختگیر می باشند و می توانند زندگی را با پیچیده کردن و تغییر دادن قوانین برای کسب ویزای کار پس از تحصیل، برای دانشجویان سخت تر کنند.

مجوز کار پس از تحصیل با سایت آکادمیک

برای دانشجویان خارجی این موضوع اهمیت دارد که ویزای مجوز کار تنها توسط کارفرما برای استخدام آنان قابل قبول است. هنگامی که دانشجو در طی ویزای کار پس از تحصیل فرصت شغلی تمام وقت کسب میکند، کارفرمای وی باید برای مجوز کار اقدام نماید.

همانطور که پیشتر اعلام شد، کشورهای مختلف مدت ماندن متفاوتی برای ویزای کار پس از تحصیل دارند. اجازه دهید فرصت های شغلی اخیر، گزینه ویزای کار پس از تحصیل و دیگر جنبه های مهم کشورهای که دانشجویان هندی بیشتر ملاقات میکنند، را ارزیابی کنیم.

کانادا

کانادا به عنوان یکی از دوستانه ترین مهاجرین کشورهای جهان، با داشتن رتبه برتر به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی در سازمان ملل متحد شناخته شده است. کانادا در منابع طبیعی غنی است، و خانه ی بهترین دانشگاه های جهان است. کانادایی ها از استانداردهای بالای زندگی و میزان پایین جرایم و خشونت لذت می برند، و این موارد باعث مقصد عالی برای مهاجران شده است.

این کشور چندین برنامه مهاجرتی برای منفعت مردمانی که به دنبال مهاجرت هستند، با توجه به دولت کانادا معرفی کرده است. این برنامه ها شامل برنامه حمایتی از اعضای خانواده، برنامه کارگران ماهر، برنامه سرمایه گذاران مهاجر، برنامه پناهندگی و برنامه آموزشی مهاجرت آتلانتیک و دیگر برنامه ها می باشد. دولت کانادا نیز اخیرا سیاستهای مهاجرپذیر مورد علاقه ای که منافعی را برای دانشجویان هندی که از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند، اقامت دائم را برای دانشجویان ماهر پیشنهاد می دهد.

کانادا یکی از پررونق ترین بازارهای کاری جهان، با کمترین نرخ بیکاری در سطح جهان ثبت می کند. قوانین انعطاف پذیر مهاجرت، سیاست های ویزای راحت، کانادا را به یکی از مقصد های مورد علاقه هندی ها که مایل به اقامت در خارج از کشور هستند تبدیل کرده است.

کانادا یکی از پررونق ترین بازارهای کاری جهان، با کمترین نرخ بیکاری در سطح جهان ثبت شده است. قوانین مهاجرتی انعطاف پذیر، سیاست های ویزای راحت، کانادا را به مقصد مورد نظر برای هندی هایی که قصد سکونت در خارج را دارند تبدیل کرده است. این کشور همچنین بخش های دیگری دارد که کمبود مهارت را تجربه میکند و فارغ التحصیلانی که قصد ورود به خدمات حرفه ای دارند، برای ورود به کانادا برای کار کردن و با مجوز کار خوشحالند.

کشور براساس سیستم امتیاز دهی عمل میکند. آنها امتیازات هر ملاکی را مانند تجربیات کاری، تحصیلات و سن اختصاص میدهند. اهمیت های زیادی به تحصیلات و مهارت های زبانی افراد داده می شود و افراد با تجربه از این مهارتها بهره می برند. این کشور همچنین به عنوان بهترین کشور برای زندگی کردن در نظر گرفته شده، با این وجود فرد باید گواهی دیپلم یا کارشناسی را در روند مهاجرت داشته باشد.

مدت دوره

کمتر از ۸ ماه

۹ ماه تا ۲۴ ماه

بیش از ۲۴ ماه

مدت دوره ماندت پس از بازگشت

نبودن مجوز کار پس از تحصیل

نبودن مجوز کار پس از تحصیل بیش از مدت دوره

مجوز کار تحصیل پس از ۳ سال صادر خواهد شد

 

نیوزلند

نیوزیلند خانه ی برخی از بهترین دانشگاههای دنیا، زیباترین مکان های روی زمین و بهترین مقصد مهاجرت می باشد. این کشور کوچک جزیره ای، فرهنگ متنوعی را به نمایش می گذارد و شهروندان آن از سطح بالایی از زندگی و آموزش برخوردار هستند. با مهاجرت به نیوزیلند، شما با کلاس دنیای تحصیلات، وضعیت زیر ساخت های هنری، آب و هوای زیبای استوایی و مناظر زیبا آشنا میشوید.  این کشور میزبان بسیاری از فعالیتهای ورزشی برای انتخاب است و به عنوان یکی از بهترین کشورها برای بزرگ شدن کودکان در نظر گرفته می شود.

برای همیشه در نیوزیلند زندگی کردن، ویزای اقامت را احتیاج دارد. راه حل های زیادی برای اخذ ویزای اقامت وجود دارد، ویزای موقت، مجوز کار، تحصیل یا راه اندازی کسب و کار در نیوزیلند را به متقاضیان اجازه میدهد. برخی از ویزاها، مانند آنهایی که تحت گروه مهاجران ماهر به آنان اعطا می شود، بلافاصله اقامت را به شما اعطا میکند.  برای اطمینان از قطع شدن مسیر اقامت خود، باید از هر شرایطی که به ویزای شما متصل است، پیروی کنید. پیش از مهاجرت همیشگی به نیوزیلند، متقاضیان باید در نظر داشته باشند که چه ویزایی را واجد شرایط هستند و آیا این ویزاها به شما امکان اقامت طولانی مدت و برای همیشه را به شما خواهند داد. شما همچنین باید مطمئن شوید که آمادگی مهاجرت به نیوزیلند را دارید زیرا زمان کافی برای تکمیل الزامات شرایط اقامت دائم یا موقت ویزا را دارید.

استرالیا

استرالیا سرزمین کانگوروها و کوالاها، مکان خوبی برای زندگی و سکونت است. این کشور قوانین ساده ای برای اقامت دائم برای آن دسته که به دنبال مهاجرت می باشند دارد. شهروندان این کشور از استانداردهای بالای سطح زندگی و تحصیلات لذت می برند. استرالیا نیز از سیستم امتیازدهی پیروی میکند و به عنوان سرزمین فرصت های شغلی یاد می شود. دولت امتیازات را به معیارهایی مانند تجربیات کاری، سن و تحصیلات اختصاص میدهد. حداکثر سن متقاضی ۴۹ سال می باشد و حداقل گواهی تحصیلی دیپلم یا کارشناسی است.

دانشجویان بین المللی باید حداقل ۲ سال سابقه تحصیلات دانشگاهی در استرالیا را داشته باشند، تا واجد شرایط برای ویزای کار پس از تحصیل در استرالیا را کسب نمایند. متقاضیان میتوانند برای گواهی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام نمایند. حوزه موضوع رشته تحصیلی بر صلاحیت دانشجو برای ویزای تحصیلی در استرالیا تأثیر نمی گذارد.

دوره

مدرک کارشناسی

مدرک کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد مبنی بر تحقیق

مدرک دکترا

مجوز کار

۲ سال

۲ سال

۳ سال

۴ سال

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش