معروفترین و پر درآمدترین بخش های شغلی با سایت آکادمیک

معروفترین و پر درآمدترین بخش های شغلی

معروفترین و پر درآمدترین بخش های شغلی با سایت آکادمیک

هنگامی که در کانادا به دنبال کار می گردید، باید مطمئن باشید که شغل آینده، پول فراوان و امنیت شغلی مرتبط را برای شما ایجاد خواهد کرد. برای دانشجویان بین المللی این معیارها بسیار اهمیت دارد در صورتیکه برای اقامت دائم در آینده درخواست می دهید، شما باید یک مورد جدی داشته باشید که در نوع شغلی که انجام می دهید، منعکس شود. از زمانیکه جمعیت کانادا در یک منطقه خاص پراکنده شده است، اقتصاد کانادایی به مهاجرت و ملیت های خارجی که با کمبود نیروی انسانی مواجه است، وابسته شده است.

در اینجا آکادمیک مشاغل پر درآمد بخش های شغلی در سال ۲۰۱۸ اشاره می کنیم.

  1. نماینده فروش: هر شغلی برای فروش نیاز به نیرو دارد. این شغل یکی از بهترین مشاغل درخواستی در حال حاضر در کانادا می باشد. میزان دست مزد بین ۵۲۰۰۰ دلار تا ۶۲۰۰۰ دلار در سال برای موقعیت های ابتدایی است.
  2. مدیریت مالی و حسابداری: این بخش دارای نرخ بیکاری کمتر از نیمی از میانگین جمعیت را دارد. این بخش بی شک برای دانشجویان بین المللی جذاب است در صورتیکه دانش اقتصاد خارجی را داشته باشید و همچنین به زبان خارجی مسلط باشید، بنابراین مدیر مالی شدن یک شغل بین المللی با رتبه ی بالایی را برای شما فراهم خواهد آورد.
  3. کارگران ماهر: این بخش به شما هیچ شغل اداری را پیشنهاد نمیکند، اما حقوقی را که بیش از میانگین ملی است را فراهم می آورد. در کانادا، همیشه با کمبود نیروی کارگر حرفه ای، بنا، بخش حمل و نقل و بخش های کارخانه ای مواجه بوده است. پیش بینی میشود که در دو دهه آینده، ۴۰ درصد از مشاغل جدید در بخش های تجارت و فناوری به سوی حرفه ای شدن بروند.
  4. توسعه دهندگان نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل: بسیاری از شرکت های کانادایی اشخاص سوم را برای توسعه نرم افزارهای موبایل و اپ های آنان، استخدام میکنند. بر خلاف سایر بخش های شغلی معروف، این صنعت نسبتاً جوانی است که دارای شغل های جدیدی است که بطور متداول ایجاد می شود. براساس سایت com، توسعه دهندگان اپ های موبایل میانگین درآمد پایه سالانه اشان ۹۱۰۰۰ دلار می باشد.
  5. پرستاران ثبت نام شده: انتظار درخواست برای پرستاران ثبت نام شده در پنج سال آینده افزایش خواهد یافت. این بخش همیشه با دانشجویان هندی معروف شده است و صنایع بهداشتی سلامت در این بخش بیش از دیگر مشاغل رو به رشد می باشد. اگر به دنبال انعطاف پذیری بیشتری می باشید، قرارداد پرستاری را با موقعیت های بین المللی و مسافرتی در نظر بگیرید.
  6. روانشناسان، مددکاران اجتماعی و مشاوران: اخیرا، این بخش میزان بیکاری پایینی داشته است، بنابراین چشم اندازهای آینده به نظر خوب می آید. منابع انسانی و مهارت های توسعه ای کانادا تخمین می زند که در پنج سال آینده، مشاغل بیشتری نسبت به کارجویان در این بخش به وجود خواهد آمد. در حالیکه دستمزدها هر ساله نسبت به دیگر صنایع با نرخ سریعتری در حال افزایش است، این بخش بسیار جذاب است.
, , , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش