نوشتن بیانیه اهداف حرفه ای و خدمات ویرایش از کانادا

نوشتن بیانیه اهداف حرفه ای

نوشتن بیانیه اهداف حرفه ای و خدمات ویرایش از کانادا

کمک متخصصین در طراحی بیانیه اهداف کم جریان برای مدارس فارغ التحصیلی و دانشکده ها را دریافت نمایید. خدمات ویرایش بیانیه اهداف ما این اطمینان را حاصل می نماید که بهترین بیانیه ویرایشی سفارشی از سوی نویسندگان و ویراستاران با صلاحیت بالا را می دهد.

در طی روند پذیرش در دانشگاه فارغ التحصیلی، از شما خواسته می شود بیانیه اهداف بنویسید. همچنین در پی ارجاع به انگیزه نامه، این نامه پوششی به عنوان یک سند بسیار مهم و حیاتی که شما باید آن را بنویسید. بدون یک انگیزه نامه متقاعد کننده، درهایی که به سوی دانشگاه هستند همچنان بسته خواهند ماند. بسیاری از دانشجویان اهمیت انگیزه نامه را نمی دانند، در واقع آنها این نامه را یک نامه پوششی ساده یا فرمالیته می دانند و برای به اتمام رساندنش عجله دارند.

هر یک از کمیسیون پذیرش در قانون، تجارت، و پزشکی یا دیگر مدارس فارغ التحصیلی در تورنتو در خصوص این سند جدی می باشند. چرا؟ بسیار ساده است زیرا هر ساله هزاران درخواست وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و کمیته تنها می تواند تعداد معدودی از آنها را انتخاب نماید. از زمانیکه اکثر دانشجویان متقاضی برنامه فارغ التحصیلی تکمیلی هستند در یک محیط رقابتی امروزی درصد بالای دارد، تصمیم گیران در یک کمیته درخواستی چیزی بیش از نمرات را می خواهند.

انگیزه نامه مقاله ایست در مورد اهداف شما برای درخواست دانشگاه است. دستورالعمل های زیادی وجود دارد که از سوی مدارس فارغ التحصیلی صادر شده است که باید مطابق آن عمل نمود تا یک انگیزه نامه برنده داشته باشید. انگیزه نامه فرصت شما برای کسب یک لبه ی رقابتی در مقابل دیگر متقاضیان است که نمرات مشابهی مانند شما دریافت نموده اند. انگیزه نامه شما در مورد شما به کمیسیون پذیرش این آگاهی را می رساند، اهداف شما چیست و دستاورد هایی که منجر شده تا شما تصمیم بگیرید که در مدراس فارغ التحصیلی ادامه تحصیل بدهید.

نوشتن و ویرایش انگیزه نامه شما

CV یا رزومه شما و منابع درخواست شما مانند دیگر اسناد برای تصمیم گیران است. این بیانیه اهداف شماست که به شما پیشنهاد صحبت با کمیسیون پذیرش را میدهد و پیغام شما را مستقیما انتقال می دهد. این موضوع باید به اندازه کافی قانع کننده و در عین حال صادقانه و دقیق باشد. در انگیزه نامه خود با عبارات لرزان از دانشگاه تقدیر نکنید زیرا آنها در مورد دانشگاه ها اطلاعات دارند.

اولین چیزهای اولیه، دستورالعمل ها و قوانین را به دقت بخوانید. اصولا محدودیت کلمه ای وجود دارد و شما باید به آن احترام بگذارید. نظم و انضباط یکی از بهترین خصوصیاتیست که دانشجو می تواند از آن برخوردار شود و انگیزه نامه شما باید این مطلب را به وضوح به تصویر بکشد. در نوشتار خود فروتن و متواضع باشید. از شروع یک بیانیه آغازین تکان دهنده جلوگیری کنید چراکه باعث می شود کمیسیون علاقه خود را نسبت به درخواست شما از دست بدهد.

به کمیسیون در مورد علایق خود بگوید و اینکه چه خصوصیات یا نقاط قوتی شما را آن شخصی که هستید تبدیل کرده است. اگرچه بنظر می رسد که باید زیاد بنویسید اما در نکات کوتاه خلاصه نمایید. به یاد داشته باشید که شما قرار نیست که زندگی نامه خود را بنویسید. خلاصه ای از تجربیاتی که در طی تحصیلات فارغ التحصیلی کسب نموده اید بنویسید. در مورد هر تحقیقی که در آن مشارکت داشته اید، که تایید نماید شما توانایی کار تیمی و محیط های چالش برانگیز را دارید، صحبت کنید.

با تمام این موارد، در نوشتار خود صادق باشید. اعضای کمیسیون دانشکده های بسیار با تجربه ای هستند که سالیان سال است انگیزه نامه ها را مطالعه می نمایند. آنها هرگونه ایراد یا بخشی از داستان فراموش شده را نشانه گذاری خواهند نمود و متاسفانه این بدین معناست که رد صلاحیت در همان لحظه. انگیزه نامه داستانی است در مورد خودتان اما باید شواهدی را برای حمایت و پشتیبانی از هر آنچه که بیان می کنید ارائه دهید.

به یاد داشته باشید، انگیزه نامه شما تنها کاغذ و جوهر نیست. انگیزه نامه حقیقت شماست که کمیسیون پذیرش میخواهد شناسایی کند. از دیدگاه آنان فکر کنید، و آنگاه متوجه خواهید شد که برای نوشتن انگیزه نامه به چه چیزی نیاز دارید. با یک اشتباه ساده فرصت خود را از دست خواهید داد.

خدمات نوشتن انگیزه نامه حرفه ای را با متخصصین ویراستار ما کسب نمایید.

نوشتن یک انگیزه نامه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. دانشجویان سعی بر آن دارند انگیزه نامه خود را خودشان بنویسند حتی با وجود اینکه به وضوح می دانند اهداف برنامه فارغ التحصیلی ای که در آن شرکت کرده اند چیست. اگر دانش و مهارت های نوشتاری کلید باشد، روند انتخابی فریبنده نخواهد بود. موارد زیاد دیگری وجود دارد، به ویژه زیرا دانشجویان با نمرات بالا و مهارت های نوشتاری بهتری وجود دارد. در اینجاست که شما نیازمند خدمات مشاغل حرفه ای آنلاین با بیانیه خدمات ویرایش هدف می باشید.

ویراستارهای حرفه ای ما بطور حرفه ای بیانیه اهداف را تحویل خواهند داد که به شما کمک خواهد کرد جایگاهی را در مدرسه فارغ التحصیلی ای که مورد علاقه شماست بیابید. ما طیف وسیعی از خدمات ویرایش انگیزه نامه ارائه می دهیم. متخصصین حرفه ای ما شمار زیادی از انگیزه نامه های موفق را ویرایش نموده اند. آنها دقیقا می دانند که چه چیزی را برای متقاعد کردن کمیسیون پذیرش بکار ببرند. هرچند خدمات آنلاین زیادی مانند “مقاله مرا تصحیح کن” یا ” مقاله مرا ویرایش کن”  وجود دارد، آنچه که ما را منحصر به فرد نموده رویکرد ما در ایجاد ویرایش بیانیه هدف قانع کننده برای مشتریان است.

ما به نویسندگان متخصص انگلیسی زبان خودمان با پیشینه ی مشابه مشتریانمان اجازه می دهیم، انگیزه نامه آنان را بازبینی نمایند برخلاف دیگر نویسندگان مقاله آنلاین. متخصصین ما هرگونه ایراد گرامری یا خطاهای نقطه نگاری و ساختارها و عبارت های انگیزه نامه را تصحیح می نمایند. اهداف آنان تحویل دادن یک خدمات نوشتاری انگیزه نامه تاثیر گذار می باشد که که به شما کمک می کند یک آینده خوب را خلق نمایید.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش