نکاتی در مورد درخواست بورس تحصیلی

نکاتی در مورد درخواست بورس تحصیلی

نکاتی در مورد درخواست بورس تحصیلی

در اینجا آکادمیک به برخی از نکات مهم و کاربردی در زمان ارسال درخواست برای بورس تحصیلی در نظر گرفته است.

درخواست، درخواست، درخواست

بسیاری از دانشجویان شانس های خود را دست کم می گیرند و برخی از بورس های تحصیلی هر ساله بدون استفاده باقی می مانند زیرا متقاضیان کم هستند یا وجود ندارد. به یاد داشته باشید که هر درخواست بورس تحصیلی ساده تر می شود، زیرا بیشتر اطلاعات درخواستی غیر قابل استفاده باقی می ماند. زمان خود را در برنامه های بورس تحصیلی و کارشناسی سرمایه گذاری کنید و پرداخت هزینه های پرداختی می تواند بسیار چشمگیر باشد.

آگاه باشید

مطمئن شوید همه چیز را در مورد پاداش پیش از ارسال درخواست خود می دانید. مطمئن شوید که تمامی الزامات را بررسی نموده اید و واقع بین باشید که صلاحیت اخذ آن را دارید. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که برای بورسیه صلاحیت داشته باشید اما گاهی اوقات برخی از جزئیات مهم پکیج درخواست را فراموش می کنید.

به مهلت ها احترام بگذارید.

برخی از مهلت های بورسیه ها در سال جاری زودتر از ماه سپتامبر است، در حالیکه برخی دیگر دیرتر از ماه ژوئن است. در هر صورت مطمئن شوید که زودتر از موعد آماده شده اید. حتی اگر سال بعد هم قصد شروع مدرسه را ندارید، آکادمیک به شما توصیه می کند تا هم اکنون شروع به جستجو کنید، لزوما نه زمانیکه درخواست می دهید، اما برای فهمیدن اینکه چه چیزی در راه رسیدن به بورس های تحصیلی، کمک هزینه ها و بورس ها وجود دارد. بررسی کنید که چه نوع مهلت و الزامات وجود دارد. بهتر است درباره مقاله ای که نه ماه قبل از موعد مقرر برای بورس تحصیلی لازم است، آگاهی داشته باشید و نه اینکه یک هفته قبل از آن آگاهی کسب کنید.

مدارک خود را بازبینی کنید

مشابه درخواست کار یا رزومه، ساختارهای املایی، گرامری یا جمله ای در هر نوع از درخواست های بورسیه ای  بسیار مهم است. وقت خود را برای تصحیح مجدد اختصاص دهید، و آن را ساده نگه دارید. شما همچنین باید به محدودیت های داده شده پایبند باشید ( مانند: بسیاری از قاضی ها متن های بیش از دو صفحه را نمی خوانند اگر محدودیت تعیین شده دو صفحه باشد)

به آن به چشم شغل فکر کنید

در نهایت سعی کنید به نامه درخواست برای بورس تحصیلی فکر کنید به همان روشی که فکر می کنید در هنگام درخواست شغلی به نامه ای که می نوشتید بنویسید. چه چیزی شما را نسبت به دیگران برای دریافت این پاداش برجسته می کند؟ به خاطر داشته باشید که برنده های بورس تحصیلی یک اضافه ی فوق العاده در رزومه شما خواهد بود. موفق باشید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش