نکات طلایی پیش از اپلای

نکات طلایی پیش از اپلای

زمان جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه های کانادا مصادف است با ترم شهریور ( سپتامبر) و دی ( ژانویه)، لذا در صورت تمایل به ادامه تحصیل در کانادا در پاییز سال آینده ، لازم است مدارک مورد نیاز و ضروری را تا پیش از اتمام سال جاری میلادی تکمیل و ارسال نمایید. مثلا اگر تصمیم دارید که در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی شروع به تحصیل نمایید باید مدارک مورد نیاز را پیش از اتمام سال ۲۰۱۹ مهیا سازید. اگر امکان ارسال کامل مدارک فارغ التحصیلی پس از پایان دوره تحصیل را نداشته باشید ، دانشگاهاین فرصت را به شما میدهد تا پس ازایان دوره آن را اراده دهید. لذا الزامی در زمان ارسال مدارک وجود ندارد که متقاضی فارغ التحصیل شده باشد. در صورت عدم کسب موفقیت در برنامه ریزی برای حدود دو ماه پیش از ددلاین سازی ثبت نام دوره های زبان ، امکان امتحان مجدد وجود دارد.

اغلب دانشگاه ها فرصتی حدود ۶ تا ۹ ماه پیش از شروع ترم را برای ارسال مدارک قرار می دهند. زیرا برخی از دانشجویان در زمان ارسال مدارک در حال تحصیلند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند. آکادمیک بیان میکند که تمامی دانشگاه ها این فرصت را به شما میدهند تا در زمان شروع به تحصیل نه در زمان ارسال مدارک و یا حتی بعد از شروع تحصیل، مدرک فارغ التحصیلی دوره قبل  را ارائه دهید. بر همین اساس الزامی به فارغ التحصیلی در زمان ارسال مدارک نیست و میتوانید در سال آخر تحصیل مدارک خود را اراده دهید. لازمه ادامه تحصیل در خارج از کشور فارغ التحصیلی از دانشگاه فعلی است. آکادمیک انتخاب دقیق دانشگاه در کانادا را توصیه میکند. درخواست ویزای دانشگاه کانادا هزینه ای بین ۶۰ تا ۱۵۰ دلار کانادا است. بنابر اعلام دیر هنگام نتایج آزمون های زبان و همچنین GRE و زمان بر بودن اعلام نتایج لذا آکادمیک اکیدا توصیه میکند که پیش از پایان آبان ماه سال جاری اقدام به شرکت در آزمون کنید.

ارسال درخواست به چندین ( دو الی سه )دانشگاه به صورت همزمان احتمال و شانس پذیرش تحصیلی شما را افزایش خواهد داد. بنا بر هزینه های سنگین و بالای ارسال درخواست و پست مدارک به کانادا بدون در نظر گرفتن شرایط جذب دانشجو از سوی آکادمیک  اصلا توصیه نمیشود.

 

, ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش