نیروی کار ماهر استان کبک

نیروی کار ماهر استان کبک

کبک از ۳۲ متقاضی مهاجرت در آخریت دور انتخابات برنامه کار ماهر دعوت به عمل آورد. این دور از انتخابات در ۴ سپتامبر برگزار شد.

وزیر مهاجرت کبک در بیانیه ای جزئیات این دعوت نامه را که در ۴ سپتامبر برگزار شد، اعلام کرد و طی آن از ۳۲ متقاضی که پروفایل آریما داشتند دعوت به عمل آورد.

این دعوت نامه ها به متقاضیانی که پروفایل ابراز علایق آریما و پیشنهاد شغلی معتبر دارند ، و اتباع خارجی که به عنوان دیپلمات هستند، افسران کنسولگری، یا نماینده یکی از ارگانهای میان دولتی همچون سازمان ملل در کبک هستند، تعلق گرفت.

تعداد دعوت شدگان این دور نسبت به قرعه کشی قبلی کاهش چشمگیری داشته است. قرعه کشی ۱۷، که شرایط لازم صلاحیت مشابه دارد، ۲۵۹ دعوت نامه برای متقاضیان اقامت دائم ارائه داد.

آریما چیست؟

آریما در سال ۲۰۱۸ به عنوان دریافت کننده پروفایل ابراز علایق EOI برای برنامه کار نیروهای متخصص کبک QSWP معرفی شد و همچنین شمار متقاضیان آن را مدیریت کند.

EOI یک درخواست نیست. این روندیست که وزارت مهاجرت کبک را آگاه می سازد که آنها برای اخذ گواهی انتخاب کبک تمایل دارند.

CSQ به متقاضیان برای درخواست اقامت دائم کبک اجازه می دهد.

آریما برنامه پیشین اولین ورود_ اولین خدمت برای پذیرش درخواست با برنامه کارگران ماهر کبک تغییر داد.

تحت سیستم EOI متقاضیان در سیستم آریما پروفایلی ایجاد مینمایند و امتیازی بر اساس فاکتورهای اصلی همچون سن، تحصیلات، محل آموزش، سوابق کاری و مهارت های زبان فرانسه ارائه می دهد.

پس از آن از متقاضیان دعوت به عمل می آید تا براساس امتیازات برخی از فاکتورهای دیگر همچون کمبود نیروهای کار در برخی از مناطق دور افتاده در استان  برای CSQ درخواست دهند.

اگر متقاضی ای CSQ دریافت نماید، سپس میتواند براساس وزارت مهاجرت فدرال کانادا که تاییدیه پزشکی و کیفری صادر مینماید، درخواست اقامت دائم ارسال کنند.

 

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش