ویزای دبی

ویزای دبی

یکی از شیخ نشین های هفت گانه امارات متحده عربی دبی است و بعد از ابوظبی بزرگترین شهر امارات به حساب می آید. بخش عظیم صنعت گردشگری متعلق به دبی است ، با پروژه های ساختمانی مشهور و طراحی جذاب و مدرن شهری و معماری فوق العاده ، به کشور پیشرو در گردشگری جهان تبدیل شده است.

این کشور با دارا بودن مراکز خرید مدرن و فراوان، مهد جذب تجار و گردشگران دوستدار خرید شده است. دبی با دارا بودن قابلیت های منحصر به فرد خود همچون وجود زیرساخت ها و وسایل ارتباطی و حمل و نقل مدرن، از این طریق نقش مهمی را در رشد اقتصادی گردشگری ایفا می نماید. آکادمیک و معروفی برج دبی، ارتفاع ۸۳۰ متر و فواره های موزیکال که در پایین این برج وجود دارد، جزایر مصنوعی، مجمع الجزایر نخل دبی، پارک های آبی و هزاران جاذبه دیگر، هر ساله هزاران گردشگر را به منطقه میکشاند. اگر شما نیز به این کشور زیبا با جاذبه های گردشگری زیاد و مجلل علاقمندید اقدام به اخذ ویزای این کشور نمایید.

مراحل اخذ ویزای توریستی دبی

در صدور این ویزا فرد یا سازمان بایستی ضمانت متقاضی ویزا را بر عهده بگیرد که این مسئولیت در امارات توسط کفیل یا قیم انجام میگردد. آکادمیک به شما پیشنهاد میکند که با مراجعه به آژانس های مسافرتی در خواست دهید در این صورت آژانس مسئولیت دریافت ویزا را بر عهد دارد و کلیه ی مراحل اخذ ویزا را انجام خواهد داد.

انواع ویزای دبی

ویزای توریستی

ویزای کار

ویزای ترانسپورت

ویزای توریستی دبی برای علاقمندانی که صرفا با هدف و قصد گردش و بازدید از جاذبه های دبی سفر میکنند لازم است. آکادمیک بیان میکند که نیازی به حضور در سفارت برای اخذ ویزا نمی باشد، چرا که نیازمند مصاحبه کاری نیست. کشور امارات وظیفه صدور ویزا را بر عهده اداره مهاجرت و کار نهاده است. برای دریافت این ویزا کافی است مسئولیت آن را بر عهده کارگزار یا به اصطلاح اماراتی ها کفیل قرار دهید. ویزای توریستی دبی به سه صورت است: ویزای ۱۴ روزه، یک ماهه و ویزای سه ماه می باشد لازم به یاد آوریست قبل از مسافرت به نوع ویزای لازم خود دقت نمایید. ویزای ۱۴ روزه با فرصت ۲ ماهه در صورت وارد نشدن به خاک دبی بایستی درخواست صدور ویزای مجدد نمایید. در صورت اتمام ویزا و خارج نشدن از خاک دبی ملزم به پرداخت جریمه خواهید شد.

مدارک مورد نیاز ویزای دبی

مدارک شناسایی

  1. اسکن رنگی از گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار + اسکن کارت ملی
  2. یک قطعه عکس رنگی با زمینه سفید
  • توریستی عادی ۱۴ روزه – ۳۰۰ درهم امارات
  • توریستی عادی یکماهه – ۳۴۰ درهم امارات
  • توریستی عادی ۳ ماهه – ۸۹۰ درهم امارات
  • توریستی ۱۴ روزه فوری – ۳۹۰ درهم امارات
  • توریستی مولتی ۱ ماهه – ۸۵۰ درهم امارات
  • توریستی مولتی ۳ ماهه – ۱۹۹۰ درهم امارات

ویزای توریستی به صورت های فوری و عادی صادر میشود. پس از ارسال مدارک و پرداخت هزینه صدور ویزا به مدت ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد.  ویزای فوری نیز حدود ۳ روز می باشد.

اطلاعات تماس سفارت امارات در تهران

آدرسشهرک غرب ، خیابان ایران زمین شمالی ، تقاطع مهستان ، پلاک ۲

تلفن۴۲۷۹۲۰۰۰ – ۰۲۱

ایمیل سفارت امارات متحده عربی : emiratemb@mail.dci.co.ir

ساعات کاری سفارت : شنبه تا چهارشنبه زمستان ها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و تابستان ها از ساعت ۹ تا ۱۵ می باشد.

, , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش