چرا در دانشگاه کانادا حضور بهم آوریم؟

دانشگاه کانادا

چرا در دانشگاه کانادا حضور بهم آوریم؟

بطور فزاینده ای، دانشجویان سراسر دنیا مزایای رفتن به دانشگاه کانادا را کشف می کنند. جاذبه ها؟ آموزش درجه یک کشور، فرصت های تحصیل متنوع و امنیت و جوامع دوستانه آن است.

در سال ۲۰۱۸، بیش از ۲۱۵٫۰۰۰ دانشجویان بین المللی از بیش از ۲۰۰ کشور در دانشگاه های کانادا بودند. کشور و دانشگاه های آن قصد افزایش جمعیت دانشجویان بین المللی را دارند، بنابراین انتظار خوش آمدگویی گرمی را داشته باشید. ثبت نام دانشجویان بین المللی در بین پاییز سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، تا ۱۵ درصد رشد داشته است و رشد دانشجویان تمام وقت در هر استان در حال پیشی گرفتن است.

مدارک کانادایی در تمام دنیا بسیار مورد قبول است، و دانشجویان بین المللی کانادا را برای تحصیلات عالی اننتخاب می کنند که در نهایت منجر به موفقیت شغلی می گردد. زمانیکه در کشور، دانشجویان خارجی کیفیت عالی آموزشی را که کسب می کنند ارج می نهند، با آموزش عالی درجه یک، اساتید قابل دسترس و آزادی انتخاب برنامه های قابل انعطاف بین رشته ای، همچون آموزش های کاری در حین کار ورزی. آنها همچنین تنوع بومی دانشگاه های کانادا را ذکر می کنند- و همچنین خود کانادا را، یکی از کشورهای چند ملیتی در دنیا است.

در حالیکه اخذ مدرک دانشگاهی کانادا ممکن است این امر را برای دانشجویان خارجی برای کسب اقامت دائم در کشور را ساده تر خواهد نمود.

سپس تحصیلات کانادایی مقرون به صرفه موجود می باشد: هزینه های زندگی و شهریه کشور بطور کل بسیار کمتر از آن دسته که در کشورهای انگلیسی زبان هستند می باشد. در همان حال، دانشگاه های کانادایی خدمات بیشتری را برای کمک به دانشجویان خارجی برای پذیرش زندگی و تحصیل در کانادا را ارائه می دهید این خدمات شامل فعالیت های جهت گیری، مشاور دانشجویی، پشتیبانی زبانی، شورای دانشگاهی، کلوپ های اجتماعی و دیگر برنامه ها است.

بطور گسترده کانادا به عنوان یکی از زنده ترین کشورهای دنیا در نظر گرفته می شود. در ژانویه ۲۰۱۶، انجمن اقتصادی دنیا در داوس سویس، کانادا را مبنای عواملی همچون مقرون به صرفه بودن، ثبات اقتصادی و سیاسی، امنیت و مراقبت بهداشتی عالی و سیستم مدرسه ای، دومین و بهترین کشور برای زندگی بعد از آلمان معرفی کرد.

شما ممکن است کانادا را به عنوان آب های وحشتناک پشت یخ و برف تصور کنید، اما در حقیقت، این منطقه با اقلیم و زمینی بسیار گسترده و متنوع است، با برخی از مناطق این کشور – از جمله مهمترین سرزمین تحتانی انگلیس کلمبیا، که ونکوور، و جزیره ونکوور در آن واقع شده است – در زمستان برف کم یا اصلا برفی نمی بارد. و در مکان هایی که سرد است، می توانید از فعالیت هایی همچون انوبرد و اسکی لذت ببرید.

این کشور به کلان شهرهای خود افتخار می کند که با مراکز شهرهای بزرگ در دنیا با وجود رستوران هایی که غذاهایی سراسر دنیا را سرو می کنند، در رقابت است، اما لازم به ذکر است که این کشور کمترین میزان جرم را دارد. کانادا فرهنگ پرجنب و جوشی دارد و به دنیا چنین هنرمندان مشهور و متفکرانی همچون برنده جایزه نوبل آلیس مونور(نویسنده)، نیل یونگ (خواننده راک)، رایان گوسلینگ، ریچل مک آدام و سیس روجین (بازیگران)، گلن گولد (نوازنده پیانو)، برنده جایزه نوبل و کاشف انسولین فردریک بانتینگ، جونی میتاچل، لئوناردو کوهن، جاستین بیبر و ویکند ( خواننده)، و بسیاری دیگر را داده است. شهروندان نچندان مشهور در حالیکه شهرتی برای مودب بودن، تحمل و پیشرفت را دارد.

در حال فکر کردن به تحصیل در کانادا هستید؟ در اینجا آکادمیک نگاهی به سیستم دانشگاهی آن برای شروع شما عزیزان قرار داده است.

آموزش با کیفیت عالی

دانشگاه های کانادا در بین بهترین های دنیا هستند. استانداردهای بالای دانشگاهی و کنترل کیفیت دقیق به این معناست که شما آموزش کلاس جهانی را در هر یک از موسسات فارغ التحصیلی دریافت کنید که بخشی از دانشگاه های کانادا است.

تحصیلات در کانادا تحت صلاحیت ده استان و سه ناحیه کشور است. این بدان معناست که تضمین کیفیت قوی در آموزش عالی از طریق قوانین استانی حفظ می شود و اغلب شامل بررسی های آژانس های خارجی و بررسی های داخلی توسط خود دانشگاه ها است.

عضویت در دانشگاه های کانادا، صدای ملی دانشگاه های کانادا که نماینده ۹۶ دولتی و خصوصی نه برای دانشگاه های سود و کالج های سطح دانشگاه، مستلزم آن است که یک موسسه به منظور اطمینان از کیفیت و بهبود مستمر برنامه های دانشگاهی خود، به یک سیاست رسمی، مصوب و شفاف متعهد می باشد. ارزیابی کیفیت باید براساس ارزیابی خود و ارزیابی همسالان باشد. برخی از برنامه ها مانند پرستاری و مهندسی، همچنین از سوی مسئولان حرفه ای در معرض اعتبار قرار می گیرند.

موسسات عضو دانشگاه های کانادا طیف وسیعی از انتخابات را دارد: کوچک و بزرگ، انگلیسی، فرانسه یا دو زبان، در شهرهای پرجنب و جوش یا شهرهای دنج، یا دستیابی به اینترنت را ارائه می دهد. آنچه که دانشگاه های کانادا به اشتراک می گذارند فداکاری در تدریس و تحقیق با کیفیت بالا و فراهم کردن فرصت هایی که باعث افزایش یادگیری، شغل و زندگی شما می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اطمینان از کیفیت آموزش عالی کانادا به وب سایت آن مراجعه نمایید.

دانشگاه ها، دانشکده ها، تفاوت آنها چیست؟

اکثر اعضا دانشگاه های کانادا دانشگاه نامیده می شوند، اما برخی نام های متفاوتی دارند مانند دانشکده، دانشکده دانشگاه، موسسه یا مدرسه. آنچه که همه آنها مشترک هستند قدرت اعطای مدرک دانشگاهی است که در کانادا عموماً دارای مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا (معمولاً دکترا) هستند.

کانادا همچنین موسسات غیر دانشگاهی و موسسات تکمیلی مدرک محور دارد. بسیاری از این دانشکده ها نیز دانشکده ها خوانده می شوند و بیشتر تمرکز آنها روی آموزش های کاربردی یا حرفه ای است. برخی از اعضای دانشگاه های کانادا با مؤسسات حرفه ای برنامه های مشترک ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر برنامه های فنی و حرفه ای و مدرک را ارائه می دهند.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش