کارشناسی ارشد کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی

کارشناسی ارشد کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی

کارشناسی ارشد کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی

 ادغام منحصر به فرد اقتصاد و علوم طبیعی در سایت آکادمیک

آیا به موضوعات محیط زیست جهانی و مکانیزم اقتصادی مجمع آنان علاقمند هستید؟ آیا می خواهید در حل مشکلاتی مربوط به جنگلداری، دریایی، کشاورزی، ماهیگیری، تنوع زیستی یا غذا مشارکت کنید؟ اگر این چنین است، برنامه های کارشناسی ارشد در کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی در دانشگاه هلسینکی به گونه ای طراحی شده است که گویا با توجه به ذهن شما است.

پردیس دانشگاهی وییکی در ۹ کیلومتری خارج از مرکز هلسینکی یک محیط منحصر به فرد را فراهم ساخته است که در آن می توانید تحصیل و تحقیق در مورد کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی داشته باشید. این دانشگاه با کارشناسان برجسته در اقتصاد و علوم طبیعی درآمیخته با دانشجویان مشتاق است. همه آنها تمایل به یافتن راه حل هایی برای سوال مهم پیش روی آینده سیاره ما دارند. چگونه می توانیم از منابع طبیعی پایدارتر استفاده کنیم؟

دانشگاه ها با اشتیاق بین المللی در سایت آکادمیک  

پروفسور مارکو لیندروس، معاون برنامه کارشناسی ارشد کشاورزی، محیط زیست و منابع اقتصادی، چند رشته ای بودن دانشگاه وییکی را تاکید می کند. ” دانشگاه جاییست که اقتصاد دانان و دانشمندان طبیعی در تعامل نادر گرد هم می آیند و این به معنای آن است که دانشجویان دیدگاه ها و ارتباطاتی از خارج از زمینه های تحصیلی خود کسب می کنند.

این دانشگاه نه تنها در دانشگاه، بلکه در انستیتوی منابع طبیعی فنلاند (لوک) نیز قرار دارد و در سال ۲۰۱۷، مؤسسه محیط زیست فنلاند SYKE نیز به منطقه منتقل شد. این امر باعث می شود دانشگاه به یک مرکز عالی تفریحی در منابع طبیعی تبدیل شود و فرصت های جالب و تحقیق و اشتغال را به دانشجویان ارائه دهد.

در دانشگاه وییکی، معلمان و دانشجویان در کنار یکدیگر کار می کنند و بازخورد از تدریس بطور منظم جمع آوری می شود. مارکو لیندروس بیان می کند که :” دانشجویان ما با انگیزه بالا هستند و یک روحیه تیمی فوق العاده ای حاکم است. این جمعیت واقعا زیاد برای تدریس و نظارت است. دانشگاه فضای بسیار دنجی دارد، و در عین حال از  فضای بین المللی نیز غافل است”. اگرچه این برنامه کارشناسی جدید با تدریس انگلیسی است، ما تجربه ای بسیار طولانی و سنتی در تدریس دوره ها به زبان انگلیسی و همچنین برنامه دانشجویان مبادله ای از سراسر دنیا را داریم.

به همین ترتیب، دانشجویان ما در برنامه های مبادله ای در دانشگاه های خارج از فنلاند برای تحصیل یا کسب کار عملی می روند. ما دانشگاه های شریک عالی داریم، که همچنین موضوعاتی که در اینجا  ارائه نمی شود را تدریس می کند. با وجود این، ما طیف وسیعی از همکاری بین المللی بسیار نزدیکی در تحقیقات داریم.

دیدگاه های شغلی خوب برای دانشجویان در سایت آکادمیک

پروفسور لیندروس می خواهد بر اهمیت روش تحقیق برای آینده شغلی دانشگاهی تأکید کند. ” ما به دانشجویان این توانایی عالی را می دهیم تا بتوانند در رویکردهای مختلف روش شناختی در زمینه های اقتصاد را تسلط یابند. این بدان معنی است که دانش آموزان ما هنگام تحصیل برای کارشناسی ارشد خود با پروژه های عملی واقعی آشنا شوند.

لیندروس بیان می کند: “نیازی به گفتن نیست، توانایی درک رویکردهای روش شناختی برای کسانی که مایل به دنبال تحقیق شغل در تحقیق هستند یک ضرورت مطلق است – و در غیر این صورت ما برنامه آموزش دکتری خود را نیز داریم. چشم انداز شغلی دانشجویان در این رشته بسیار خوب است، همچنین در خارج از دانشگاه. فارغ التحصیلان ما به راحتی در طیف وسیعی از مشاغل چه در بخش های دولتی و چه در بخش های خصوصی به راحتی استخدام می شوند.”

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش