کانادا را با سایت آکادمیک تجربه کنید

شناخت کانادا با آکادمیک

کانادا را با سایت آکادمیک تجربه کنید

شما می توانید یک عمر در کشف شهرها و شهرک های کانادا، پارک های ملی، دریاچه ها، سواحل اقیانوس ها و رشته کوه ها وقت بگذرانید. شما می توانید از هر دقیقه آن لذت ببرید. در واقع، کانادا دومین کشور بزرگ جهان است. تمام آنچه کانادا برای دانشجویان و بازدیدکنندگان بین المللی ارائه می دهد را کشف کنید. شما چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن پیدا خواهید نمود. امکانات بی پایان است.

شناخت کانادا با آکادمیک

در چند ماه نخست، شما در مورد کانادا (مردم، زبان، فرهنگ، غذا، آب و هوا و دیگر موارد) آشنا خواهید شد. این زمان فوق العاده ای برای شما خواهد بود. به زودی، شما میاید که بیاموزید که کانادا به شما مکانی امن و ایمن برای زندگی، کار و مسافرت ارائه می دهد.

مردم و مکان هایی که با آنها روبرو خواهید شد زندگی شما در اینجا را شکل خواهد داد. دانشجویان بین المللی در کانادا با زیبایی های چهار فصل آن به نظر وحشت زده خواهند شد. تابستان، پاییز، زمستان و بهار همگی بسیار مشخص هستند و هر یک فعالیت های تفریحی و جالب خاص خود را زمانی که سخن از کشف به میان می آید ارائه می دهند:

 • در تابستان، می توانید در یکی از بسیار دریاچه های کانادا به قایق سواری، شنا در اقیانوس و بازی والیبال در سواحل بروید. این فصل همچنین یک فصل بسیار عالی برای بازدید کانادا به عنوان توریست، در یک پاسیو رستوران در شهر مورد علاقه خود بنشینید که خورشید در حال درخشش است و یا با دوستان خود لذت ببرید.
 • در طی پاییز، شما عاشق کشف حومه شهر خواهید بود تا شکوه و جلال برگ های پاییزی ما را ببینید، پیاده روی در کوهستان یا در جنگل در یک روز واضح و همچنین از بیرون رفتن با دوستان لذت ببرید. همچنین موقعیت بسیار خوبی برای کشف شهرهای پرجنب و جوش و شهرک های تاریخی است.
 • زمانیکه زمستان فرا می رسد، زمان آن است که وسائل برفی خود را بگیرید و در یک تفریح جالب زمستانی شرکت کنید. شما می توانید اسکی کنید و کفش اسکی بپوشید، آدم برفی بسازید، با دوستان خود برف بازی کنید یا ساده تر آن که از صدای آرام بخش راه رفتن در جنگل در زمستان لذت ببرید.
 • بهار زمان تمدید مجدد در کانادا است، زمانیکه پرندگان از جنوب مهاجرت می کنند و گل ها در باغ ها شکوفا می شوند. این فصل فصل شکرگذاری است. می توانید کشف کنید که چگونه شیره جمع می شود تا شربت افرا ساخته شود. بهترین بخش؟ خوردن تافی افرای داغ روی برف است.

در طی کل سال، کانادایی های که در مدرسه و محل کار می بینید شما را با محبت و صمیمانه بودن خود تحت تاثیر قرار خواهند داد. از فرصت شناخت کانادا و معرفی آن با فرهنگ خود لذت ببرید.

حقایق واقعی کانادا

 • 3 میلیون نفر جمعیت
 • 250 هکتار اراضی
 • 4 میلیون نفر مهاجر
 • 60 زبان محلی
 • 10 استان و 3 ناحیه
 • 000 کیلومتر ساحل ( طولانی ترین ساحل دنیا)
 • 3 اقیانوس

فرهنگ کانادایی جهان را شامل شدن

فرهنگ کانادایی شامل مردم و فرهنگ هایی از سراسر دنیا است. کانادا به عنوان بزرگترین جامعه چند فرهنگی دنیا شناخته شده است و کانادا از این موضوع بسیار مفتخر است.

کشور کانادا پذیرای مردم از تمام دنیا است. کانادا به تحمل ارزش والای می دهد. قانون ملی حقوق انسانی کانادا تبعیض را براساس نژاد، جنسیت، ناتوانی و گرایش جنسی را ممنوع اعلام کرده است. همچنین هر استان و ناحیه از کانادا کد حقوق بشر خود را دارد.

کانادایی ها حس قوی عدالت دارند. این به این معناست که کانادا در خصوص حقوق افراد در محل کار، در سیستم قضایی، در دموکراسی و در کشور اهمیت می دهد. حقوق زنان از اهمیت یکسانی برخوردار است.

تعهدات ما به برابری باعث می شود کانادا به مقصد مورد نظز دانشجویان و مهاجران بین المللی تبدیل شود. کانادا به عنوان دارا بودن بهترین کشور از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه اول دنیا قرار گرفته است.

تخفیف برای دانشجویان بین المللی

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما به تخفیف مسافرتی برای دانشجویان دستیابی خواهید داشت. بنابراین برای کسب تجربه شناخت کانادا آماده باشید و کمی پول پس انداز کنید. رستوران ها، هتل ها، خطوط هوایی، قطارها و سایر ارائه دهندگان سفر مبالغ کمتری را به دانشجویان ارائه می دهند. آنها فقط نیاز به کارت شناسایی معتبر دانشجویی برای دادن تخفیف هستند. همچنین آکادمیک کارت شناسایی دانشجویی بین المللی را برای دریافت مزایایی اضافی تر پیشنهاد می دهد.

عرف کانادایی: خرس قطبی

آیا می توانید حدس بزنید که چگونه بعضی از کانادایی ها دوست دارند در سال جدید زنگ بزنند؟ این ممکن است شما را غافلگیر کند، اما آکادمیک دوست دارد با شرکت در یک خرس قطبی، شروع سال جدید را مشخص کند. نگران نباش آکادمیک در واقع با خرس های قطبی شنا نمی کند، اما یک سوراخ بزرگ در یخ را برش می زند و به دنبال شنا است! به نظر دیوانگی می رسد، اما بسیار هیجان انگیز است. اگر به آکادمیک بپیوندید، پارکا (کت بزرگ با کاپوت) خود را بیاورید تا بتوانید پس از بیرون آمدن از آب منجمد، گرما بگیرید. این فقط راه عالی دیگری برای تجربه کانادا است.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش