کانادا و بایومتریک

کانادا و بایومتریک

راه اندازی سیستم تایید اثر انگشت در باجه های بازرسی اولیه فرودگاه بین المللی ادمونتون

CBSA آژانس خدمات مرزی کانادا و فرودگاه ادمونتون با راه اندازی سیستم تایید اثر انگشت با استفاده از باجه های بازرسی اولیه برای شناسایی اتباع خارجی و اشخاصی که اقامت دائم دارند و پیشتر خدمات بایومتریک را ثبت نام کرده اند، برپاشده اند.

در حال حاضر دولت کانادا این امر را برای تشخیص اینکه آیا فردی که قصد ورود به این کشور را دارد، همان فردیست که پیشتر مدارک خود مبتی بر اقامت دائم یا مجوز کار یا ویزای ارائه داده است یا خیر، از این باجه های بازرسی اولیه از سیستم تایید اثر انگشت استفاده می کنند. با وجود این سیستم امکان هر گونه مدرک جعلی یا به سرقت رفته و همچنین تقلب در ورود به کانادا از بین خواهد رفت.

این روند برای آن دسته ار شهروندان کانادایی، متقاضیان شهروندی کانادا و همچنین شهروندان ایالات متحده برای احراز هویت خود مستلزم تاییدیه اثر انکشت در حین ورود به کانادا نمی باشند.

به اجرا در آوردن مرحله بایومتریک از تاریخ ۳۱ ژوئیه ۱۲۰۱۸ برای ویزاها و مجوز های اروپا، افریقا و خاورمیانه به صورت اجرایی در آمده است و این در حالیست که متقاضیان آسیایی، آسیایی_اقیانوسیه ای و آمریکایی از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ مشمول این شرایط شده اند.

انجام بایومتریک برای تمامی ویزاهای اقامت موقت، مجوز های کاری، مجوزهای مطالعاتی و همچنین افراد مجاز به اقامت موقت ( به استثنای شهروندان ایالات متحده) در زمان ارسال درخواست مهاجرت، پناهندگی و یا شهروندی به آژانس حدمات مرزی کانادا CBSA ،الزامی می باشد.

از سال ۲۰۱۹ انجام مرحله به مرحله تاییدیه اثر انگشت در باجه های بازرسی اولیه در تمامی فرودگاههای بزرگ کانادا صورت میگیرد.

این باجه های بازرسی اولیه با قابلیت انجام بایومتریک با ارائه خدماتی که نسل جدید تکنولوژی به حساب می آید به صورت Self-service برای مسافران هوایی بین المللی که به کانادا عزیمت میکنند خدمت رسانی میکندو همچنین در روند ورود به کانادا را تسهیل می دهد.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش