کانادا و قرعه کشی پذیرش در سایت آکادمیک

کانادا و قرعه کشی پذیرش

کانادا و قرعه کشی پذیرش در سایت آکادمیک

کانادا از ۷۰٫۰۰۰ دعوت نامه اکسپرس انتری پیشی گرفته است. ۳٫۹۰۰ دعوت نامه در قرعه کشی ۳۰ اکتبر صادر شد، برنامه CRS نمرات را به ۴۷۵ کاهش داده است.

دولت کانادا از ۳۹۰۰ متقاضی اکسپرس انتری که برای اقامت دائم درخواست داده اند و در قرعه کشی جدید ۳۰ اکتبر برگزار شد دعوت به عمل آورد.

در طی قرعه کشی امروز شمار دعوت نامه های صادر شده درخواستی ITA  امسال براساس سیستم اکسپرس انتری کانادا به ۷۱٫۷۰۰ رسید.

حداقل سیستم رتبه بندی جامع CRS در قرعه کشی امروز ۴۷۵ بود.

اکسپرس انتری مجموع متقاضیان سه برنامه مهاجرتی اقتصادی نیروی ماهر فدرال را به سه بخش تقسیم میکند که شامل کلاس کارگران ماهر فدرال، کلاس تجاری ماهر فدرال و کلاس تجربیات کانادایی می باشد.

متقاضیان واجد شرایط براساس نمرات دریافتی تحت سیستم رتبه بندی جامع CRS در مجموع اکسپرس انتری رده بندی میکند، که براساس عواملی همچون سن، تحصیلات، تجربیات کار حرفه ای و مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه امتیازات می دهد.

شغل پیشنهادی کانادایی برای واجد شرایط شدن الزامی نیست.

شمار زیادی از متقاضیان با امتیازات بالا برای اقامت دائم کانادا مطابق قرعه کشی متداول از مجموع اکسپرس انتری صادر شده، که بطور عام هر دو هفته یکبار برگزار می شود.

یکی از دلایل حذف بالای CRS امروز، این واقعیت بود که ۲۸ روز کامل بین همه برنامه های قرعه کشی میگذرد. در ۱۶ اکتبر، دولت کانادا یک قرعه کشی کوچک از ویژگی کلاس تجاری ماهر فدرال به نسبت قرعه کشی تمام برنامه ها که سه برنامه مدیریتی اکسپرس انتری را شامل شده است، برگزار کرد.

دوره طولانی تر بین قرعه کشی های تمام برنامه ها معمولا منجر به بالاتر رفتن حداقل نمره CRS می شود زیرا متقاضیان با نمرات بالاتر زمان برای ایجاد پروفایل در مجموع اکسپرس انتری دارند.

نمرات کاهش یافته ۴۷۵ نفر ۱۱ امتیاز بالاتر از قرعه کشی قبلی برگزار شده در ۲ اکتبر بود.

پناهندگان مهاجرت و شهروندان کانادایی IRCC در ساعت ۳:۵۰:۲۴ به وقت گرینویچ در ۲۹ آگوست ۲۰۱۹ برای درخواست اقدام نمودند. این بدین معناست که تمامی متقاضیان با نمرات CRS بالای ۴۷۵، همانند دیگر نمرات ۴۷۵ که پیش از این تاریخ و زمان پروفایل خود را در مجموع اکسپرس انتری ایجاد نموده اند، ITA دریافت می نمایند.

به تاریخ امروز ۷۱٫۷۰۰ نامه ITA دولت کانادا را نسبت به سال گذشته با ۲۵۰۰ نامه بیشتر پشت سر گذاشته و با رکورد ۸۹٫۸۰۰ نامه ITA ارسال نموده است.

کانادا اهداف پذیرش بیشتری برای برنامه های مهاجرتی اقتصادی نیروی ماهر فدرال در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ دارد، و این بهاین معناست که میتواند از این رکورد تا آخر سال پیشی بگیرد.

داوطلبان اکسپرس انتری با نمرات کاهش یافته امروز که می خواهند امتیازات خود را بهبود بخشند، ممکن است شماری از گزینه ها را برای انجام این کار، از بهبود نمرات زبان شان برای به دست آوردن یک متقاضی استانی برای اقامت دائم کانادا داشته باشند.

متقاضیان اکسپرس انتری با تقاضای استانی ۶۰۰ امتیاز CRS بیشتری دریافت میکنند و همچنین بطور موثر دعوت نامه اقامت دائم کانادا را ضمانت می دهد.

هفته های گذشته برنامه های متقاضیان استانی متحد اکسپرس انتری در ساسکاچوان، آلبرتا، مانیتوبا و بریتیش کلمبیا بیش از ۲۰۰۰ دعوت نامه برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر کرد.

ساسکاچوان رکورد قرعه کشی را تا حدود ۱۰۰۰ متقاضی اکسپرس انتری از طریق زیر مجموعه اکسپرس انتری برنامه متقاضیان مهاجرت در ۱۸ اکتبر برگزار کرد. و در ادامه در ۲۴ اکتبر در قرعه کشی دیگری ۵۵۰ متقاضی اکسپرس انتری را دعوت کرد.

در روز دوشنبه، نوا اسکوشیا به ۴۳۰ متقاضی اکسپرس انتری با تجربه کار به عنوان پرستارات ثبت نامی یا پرستارات روان پزشکی ثبت نامی از طریق روند سابق بازار کار دعوت نامه صادر کرد. نوا اسکوشیا اعلام کرد که نمرات حداقلCRS برای این متقاضیان در نظر گرفته نشده است.

آلبرتا یکی از متقاضیان ورودی اکسپرس را با امتیاز CRS تا ۳۵۰ در دور انتخابی که در ۹ اکتبر از روند اکسپرس انتری آلبرتا برگزار شد، انتخاب کرد. در دور انتخابی پیشتر از طریق این روند متقاضیان اکسپرس انتری با نمرات کمتر از ۳۰۰ برای درخواست متقاضیان استانی از آلبرتا دعوت به عمل آورد.

نخستین گام برای در نظر گرفته شدن برای متقاضیان استانی از طریق یکی از این روندها داشتن یک پروفایل در مجموع اکسپرس انتری می باشد.

در ادامه نمونه های فرضی از متقاضیانی که در قرعه کشی روز ۳۰ اکتبر یک ITA دریافت کرده اند.

احمد: مهندس ۲۹ ساله با مدرک کارشناسی ارشد با سه سال سابقه کار. وی در آزمون آیلتس شرکت نمود و یا نمرات ۸ در شنیدار، خواندن و مکالمه و همچنین نمره ۷ در نوشتار قرار گرفت. احمد قبلا در کانادا نه کار کرده بود و نه تحصیل کرده بود. CRS وی ۴۷۵ به حد کافی برای کسب ITA در طی قرعه کشی ۳۰ اکتبر اکسپرس انتری می باشد.

سمیرا: ۳۱ ساله، دارای مدرک کارشناسی و همچنین دارای مدرک مهارت زبانی فرانسه پیشرفته به همراه مهارت زبان انگلیسی متوسط می باشد. وی برای سه سال به عنوان حسابدار مشغول به کار بوده است. وی با آرنود ازدواج کرده است، او ۳۷ ساله است و مدرک کارشناسی ارشد دارد و مهارت زبان فرانسه پیشرفته دارد و برای مدت ۵ سال در اموز مالی مشغول به کار بوده است.

هیچکدام از آنان نه سمیرا و نه آرنود هرگز در کانادا نه کار کردن و نه تحصیل کرده اند. آن ها با سمیرا به عنوان متقاضی اصلی وارد مجموع شدند. نمره CRS سمیرا ۴۷۵ به حد کافی برای اخذ ITA در طی قرعه کشی ۳۰ اکتبر اکسپرس انتری مناسب است.

دیوید کوهن ، شریک ارشد کمپبل، شرکت حقوقی مهاجرت کانادا در مونترال بیان کرد: “اگر دولت فدرال برای برگزاری بزرگترین قرعه کشی در دو هفته آخر باز گردد، باید ببینیم که نمرات CRS دوباره کاهش یافته است.”.

در این اثنا، برنامه متقاضیان استانی کانادا در تمامی سیلندرها شلیک میکند به خصوص ساسکاچوان. این قرعه کشی ها درهای جدیدی را برای متقاضیان اکسپرس انتری با کمترین امتیاز گشوده شده است و اخبار را تحسین می نماید.

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش