کبک و نیروی کار

کبک و نیروی کار

کبک از ۴۴۴ نیروی کار خارجی دعوت کرد تا برای گواهی انتخاب دائم درخواست دهند، متقاضیانی که پروفایلشان تحت اصلاحات به پایان رسیده بود، در آخرین دوره دعوت شدگان کبک انتخاب شدند.

در قرعه کشی برگزار شده در ۱۹ آگوست، کبک از ۴۴۴ نیروی کار خارجی برای کسب گواهی انتخاب دائم دعوت به عمل آورد.

این قرعه کشی متقاضیان برنامه نیروی کار ماهر کبک را که با یک ابراز علاقه EOI در سیستم استان آریما می باشد ، که این اشخاص درخواست قبلیشان طی اطلاحات مهاجرتی در ۱۶ ماه جون ۲۰۱۹ مورد پذیرش قرار نگرفته بود، مورد هدف قرار داده  است.

متقاضیان برای دریافت دعوت نامه در قرعه کشی ۱۹ آگوست باید معیارهای زیر را رعایت کنند.

  1. متقاضیانی که درخواستشان برای انتخاب مناسب تحت عنوان برنامه نیروی کار ماهر کبک به موجب بند ۲۸ قانون کبک به منظور افزایش رونق اقتصادی_اجتماعی کبک و مهیا ساختن نیاز بازار کار که مطابق با تلفیق موفق مهاجران است ، پایان یافته است.
  2. متقاضیانی که پیش از ۱۷ دسامبر EOI را نزد وزیر تکمیل نموده اند
  3. متقاضیانی که تحت یکی از عنوان زیر می باشند:
  • متقاضیانی که درخواستشان، طبق قانون پایان یافته، طبق ماده ۵٫۰۱ آیین نامه با احترام به انتخاب اتباع خارجی برای وزیر ارسال گردیده.
  • متقاضیانی که در ۱۶ ماه جون ۲۰۱۹ ساکن کبک بوده اند، در حالیکه مجوز تحصیل یا کار آنان طبق قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان صادر شده است.

آریما در سال گذشته برای دریافت EOI های برنامه کار نیرهای ماهر کبک معرفی شود و شمار زیاد متقاضیانش را مدیریت کرد.

EOI یک درخواست نیست اما در عوض راهیست برای متقاضیان برای اطلاع رسانی وزارت مهاجرت کبک که بگویند آنها تمایل به کسب گواهی انتخاب کبک دارند.

CSQ به متقاضیان این اجازه را میدهد تا برای اقامت دائم کبک درخواست دهند.

سیستم آنلاین مبتنی بر  EOI جایگزین سیستم  سابق نخستین بار- نخستین خدمت شده است ، که به منظور پذیرش درخواست برنامه کار نیروهای ماهر کبک است.

تحت سیستم EOI ، متقاضیان در آریما پروفایلی را ایجاد می نمایند و بر اساس آن طبق معیار های سن، تحصیلات، محل آموزش، سوابق کاری و مهارت های زبان فرانسه امتیاز کسب می نمایند.

از متقاضیان دعوت به عمل می آید تا درخواستشان را براساس امتیازات یا عوامل دیگری همچون کمبود نیروی کار در مناطق دور افتاده در استان، برای مدرک خدمت رسانی CSQ ارسال نمایند.

متقاضیانی که درخواست می دهند و مدرک خدمت رسانی CSQ دریافت می نمایند ، سپس می توانند از طریق وزارت مهاجرت فدرال ، که تاییدیه پزشکی و کیفری را میدهد، درخواست اقامت دائم نمایند.

, , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش