ISIC (کارت شناسایی دانشجویی بین المللی)

ISIC (کارت شناسایی دانشجویی بین المللی)

ISIC (کارت شناسایی دانشجویی بین المللی)

توجه دانشجویان- ISIC (کارت شناسایی دانشجویی بین المللی) زندگی شما را آسوده تر می کند

ISIC تنها پذیرش بین المللی است، یونسکو اثبات وضعیت دانشجویی را تایید میکند. علاوه بر آن ISIC بیش از ۴۰٫۰۰۰ تخفیف مختلف، خدمات و مزایایی برای افراد محلی و سراسر جهان ارائه می دهد. زندگی دانشجویان با ISIC بهتر می شود.

هرجاییکه می روید با خود به همراه ببرید: از قهوه روزانه خود، لب تاپی که در دانشکده استفاده می کنید، نرم افزاری که در آن لب تاپ است، خانه ای که در آن زندگی می کنید، باشگاهی که به آن می روید، غذایی که می خورید و حمل و نقلی که استفاده می کنید. تمامی این ها با ISIC ارزانتر و بهتر است. نه تنها در کشوری که در آن زندگی می کنید، بلکه در ۱۳۰ کشور دیگر در سراسر دنیا نیز می باشد. ISIC نه تنها در خانه یک قهرمان است بلکه در کل مسافرت نیز بی نظیر است.

ISIC مرزها را دوست ندارد

این تماما در خصوص تخفیف در ISIC نیست. از ۱۹۵۳، سعی بر آن داشته ایم تا درک بین فرهنگی را توسعه بدهیم، فرصت های آموزشی را افزایش بدهیم و زندگی دانشجویان در سراسر دنیا را تجهیز کنیم. برای بدست آوردن اهدافمان که از سوی یونسکو به تایید رسیده است و ما بطور مداوم بر روی مشارکت و همکاری با موسسات آموزشی کار می کنیم و از همکاران در کمک به دستیابی به اهدافمان بهره می بریم.

در اصل کارت ISIC، کارت شناسایی دانشجویی است که به دانشجویان تمام وقت دسترسی جهانی به تخفیف های ویژه بلیط هواپیما را می دهد. علاوه بر دریافت تخفیف بلیط هواپیما، دانشجویان کارت ISIC می خرند که به دارندگان کارت این اجازه را می دهد تا دنیا را کشف کنند و کشورها و فرهنگ های جدید را بیابند.

امروز، مزایای نمونه کارها و تخفیفات در دسترس با کارت ISIC فراتر از مسافرت تنها می رود. کارت ISIC اکنون یک کارت روزمره قابل استفاده دانشجویی است. دارندگان کارت همچنین از تخفیفات و خدمات در فرصت های مسافرتی لذت می برند. مهمتر از اینها، دانشجویان دسترسی ترجیحی با بیش از ۴۲٫۰۰۰ محصول، خدمات یا تجربیات در هر سطح و نقطه از زندگی دانشجویان هم در کشور خود هم در خارج کسب می نمایند.

ISIC برای دانشجویان تمام وقت در سایت آکادمیک

خب ISIC برای چه کسی است؟ هر فردی که بیش از ۱۲ سال سن دارد و در دانشکده یا دانشگاه برای بیش از ۱۵ ساعت در هفته تحصیل می نماید می تواند ISIC دریافت نمایند. این کارت به مدت ۱۲ ماه پس از خرید اعتبار دارد. می توانید کارت ISIC خود را به صورت آنلاین به مبلغ ۱۵ یورو خریداری کنید (در هلند). تخفیفات زیادی وجود دارد در جاییکه که پول ISIC را پس از خرید یک کارت دریافت می کنید.

ده دلیل برای ISIC در سایت آکادمیک

از زندگی دانشجویی خود با ISIC لذت ببرید. به طور چکیده در نهایت ۱۰ دلیل خوب برای دریافت ISIC وجو دارد.

  • کارت شناسایی دانشجویی بین المللی ISIC، تنها سند اثبات وضعیت دانشجویی مورد پذیرش است.
  • ISIC پاسپورت شما برای بیش از ۴۰٫۰۰۰ مزایا و خدمات عالی در سراسر دنیا است.
  • ISIC در بیش از ۱۳۰ کشور در سراسر دنیا دارای اعتبار است.
  • ISIC از سوی یونسکو و دولت محلی مورد تایید است.
  • ISIC یک سازمان غیر انتفاعی است که برای آنکه از زندگی دانشجویی خود لذت بیشتری ببرید کار می کند.
  • بخشی از شبکه ISIC شدن: بیش از ۵ میلیون دانشجو دارای کارت ISIC هستند.
  • دانشگاه ها کارت های خود را هم نام ISIC می کنند تا اعتبار جهانی کسب کنند.
  • در وطن و خارج پول پس انداز کنید. هر روز- هر جا. میزان تخفیف همچنان در حال افزایش است.
  • ISIC برای دانشجویان تمام وقت به مدت ۱۲ سال دارای اعتبار است.
  • کارت ISIC شما دارای ۱۲ ماه اعتبار پس از خرید است.

پیش نمایش نمونه کارها تخفیف ISIC در سایت آکادمیک

این می تواند یک لیست بی پایان باشد اگر همه تخفیف ها را جمع کنیم. بنابراین فقط برای درک این موضوع که زندگی دانشجویی شما با ISIC چگونه خواهد بود، ما به شما می خواهیم نگاهی بیندازیم به تخفیف های ISIC

تحصیلات

با ISIC می توانید به آزمون تافل یا آیلتس خود کمک کنید. می توانید زبان آلمانی یا انگلیسی با تخفیف یاد بگیرید اما همچنین می توانید تخفیف در پایان نامه خود کسب کنید. تحصیلات هیچگاه ساده نبوده است.

مسافرت

با ISIC پرواز انعطاف پذیر و ارزان قیمت در KILROY رزرو کنید. می توانید پروازهای ساده رزرو کنید اما همچنین می توانید پروازهای سراسر دنیا را هم رزرو کنید. در اروپا می توانید IDBus سوار شوید، بهترین وسیله برای تفریح درون شهری است. اگر در شهر هستید، برای خودتان دوچرخه BIMBIM رزرو کنید، Uber اجاره کنید یا از اتوبوس های بپر بالا سوار شوید و شهر را بگردید.

فرهنگ

در هلند بیرون بروید و کاخ سلطنتی ریمبرندثوی دیدن کنید و با دوچرخه در آمستردام بگردید. با تورهای مسافرتی به کانال یا موزه تروپن بروید. تمامی اینها با تخفیف های عالی. زمانیکه به خارج می روید امکانات بی پایان هستند.

غذا

در یک روز از روی تنبلی لذت ببر و غذای خود را از رستوران سویزبرزگد تنها با ۳ یورو تخفیف سفارش بده. اگر ترجیح میدهید برای شام به رستوران بروید و بهترین سیب زمینی سرخ شده را داشته بشید، از رستوران مشهور پار هاسارد در آمستردام دیدن کنید. و لازم به گفتن است که کافه تریای هاردراک وعده های غذایی ISIC سرو می کند.

ورزش

آیا غذا خوردن در ابتدا عشق شما به پایان رسید؟ نگران نباشید، زیرا با یک تناسب اندام در هر جایی در آمستردام و دن هاگ می توانید تمرین کنید. یا اسکیت اجاره کنید و در دیوار کوهستانی اسکیت کنید- البته با تخفیف خوب.

مد

خرید آنلاین ضرب و شتم ISIC است. مغازه هایی همچون Forever21, Boohoo.com,Missguided و Zalando تخفیف های بسیار خوبی را ارائه می دهد. می توانید جدیدترین کتانی های را از Frontrunner و هدفون های بی نظیر را از Urbanears خرید کنید. اگر ست مسابقه ای بوکس را بصورت کامل بخرید، در وب سایت BjornBorg تخفیف برای شما قرار داده ایم.

رایانه

زمانیکه در مورد نرم افزار و سخت افزار می گوییم، ISIC چیزهای زیادی برای ارائه دارد. در مورد لب تاپ ها و تبلت ها با برندهای نامی فکر کنید. نرم افزار ماکروسافت خود را بروی آنها نصب کنید. آیا به نرم افزار SPSS، نرم افزار اینترنت یا ویروس یاب نیاز دارید؟

, , , , , ,
فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان و سفارش